MTK Hungária - Nyírség-Spartacus FC 2 : 0 17:00

MTK Hungária FC - Nyírség-Spartacus FC 2-0 (2-0)
    gólszerzők: Egressy (19.), Kenesei (39.)
    sárga lap: Komlósi (73.), Buzsáki (87.), illetve Szabó A. (20.)

MTK:
    Babos - Fehér, Kuttor, Komlósi, Elek - Vörös (Buzsáki, 56.), Szamosi, Illés - Madar, Kenesei (Balaskó, 71.), Egressy (Kincses, 66.)

Nyíregyháza:
    Celeszki - Turóczi, Szatke, Göncz - Karkusz, Kondora, Szabó A. (Gerliczki, a szünetben), Bessenyei, Ács - Novák, Baranyi (Lőrincz, 89.)

14. perc: Madar baloldali szögletét Kuttor az ötös túlsó sarkáról visszafejelte, Fehér egyből lőtt, labdája a felső kapufát találta el, majd Illés ismétlése fölészállt.
    17. perc: Baranyi egymaga rontott neki a kék-fehérek védelmének, és 17 méterről kapura lőtt, Babos bravúrral hárított.
    19. perc: góllá érett az MTK fölénye. Madar ívelt középre, Illés fejesét Celeszki még kiütötte, de érkezett Egressy, aki közvetlen közelről a kapuba talált (1-0).
    35. perc: Madar beívelése után mentettek a nyíregyházi védők, de a kipattanót Fehér egyből rálőtte, s a labda csak centiméterekkel kerülte el a jobb felső sarkot.
    39. perc: Kenesei a Vörös felvágásáért megítélt szabadrúgást a bal alsó sarokba csavarta (2-0).
    54. perc: Madar húzott el a jobb oldalon, beívelése egyedül találta Illést, aki annyira meglepődött, hogy méterekre pattant el tőle a labda, így odalett a mérkőzés legnagyobb helyzete.
    59. perc: Szamosi 18 m-es bombája Illés vállán irányt változtatva a kapufán csattant.
    74. perc: Novák 17 m-es szabadrúgását Babos a mezőnybe ütötte, és Bessenyei nagy helyzetben a kapu mellé lőtt.
    85. perc: Balaskó ugratta ki Buzsákit, aki egyedül tört kapura, majd Celeszkit találta telibe.

Az MTK félgőzzel is könnyedén győzte le gyengén játszó ellenfelét.