Vasas Danubius Hotels - Siófok FC 4 : 0 15:00

Vasas Danubius Hotels-Siófok FC 4-0 (2-0)
    gólszerzők: Galaschek (20., 11-esből, 28.), Sowunmi (50.), Szilveszter (52.)
    sárga lapok: Galaschek (24.), Aranyos (51.), illetve Bíró (21.)

Vasas:
    Végh - Tóth A., Galaschek, László - Mónos, Szili (Sallai B. 69.), Szilveszter, Aranyos - Sowunmi (Nyerges 84.), Kabát, Tiber

Siófok:
    Bíró (Varga a szünetben) - Mester (Gosztonyi 70.), Szabadi, Hanák, Grósz - Sallai, Balogh (Kovács 71.), Kun, Bakó - Zabundu, Földes

5. perc: Szili a jobbösszekötő helyéről indulva három védőt is kicselezett, majd 16 m-ről alig lőtt mellé.
    20. perc: Szili átadásával Kabát ugrott ki a balösszekötő helyén, amikor Kun teljesen feleslegesen felvágta. A megítélt büntetőt Galaschek laposan a bal sarokba gurította (1-0).
    25. perc: Tiber viharzott el a bal oldalon, beívelését Sowunmi maga elé tette, majd a 16-osról az oldalhálóba lőtt.
    28. perc: Szili ívelt be balról szögletet, Tiber továbbcsúsztatta, és Galaschek 3 m-ről a tehetetlen Bíró mellett a kapu közepébe fejelt (2-0).
    50. perc: Szili végzett el szögletet a bal oldalról, Galaschek megcsúsztatta a labdát, és Sowunmi az ötösről a kapu közepébe fejelt (3-0).
    52. perc: Tiber labdájával Szilveszter ugrott ki, először a kapusba lőtt, de a visszapattanó labdát másodszorra az üres kapuba helyezte (4-0).
    65. perc: addig ügyetlenkedtek a siófoki védők saját 16-osukon, míg Kabát lecsapott a labdára, kicselezte a kifutó kapust is, aki elhúzta a lábát. A büntetőt Szili Varga kezébe lőtte.
    76. perc: Aranyos átadásával Kabát egyedül törhetett kapura, de hosszan szöktette magát, és a kivetődő Varga felszedte előle a labdát.

A Vasas félgőzzel is nagy fölényben játszott, és még nagyobb különbséggel is nyerhetett volna, ha helyzeteinek legalább a felét kihasználja.