gólszerzők: Puskas (36.), illetve Kulcsár (90.)
    sárga lap: Bimbó (88.)

Pécs:
    Matus - Dienes, Földvári, Németh - Toldi, Puskas, Varga Ernő, Varga Endre, Kardos (Sipos 46.) - Gera (Popovics 82.), Ruskó (Kolarics 65.)

Siófok:
    Bíró - Juhász, Bimbó, Hanák - Babos Á., Kovács B. (Grósz 65.), Sallai (Soós 76.), Lukács (Zabundu 65.), Bédi - Kulcsár, Földes G.

16. perc: Kovács B. indította Földes G.-t, aki betört a 16-oson belülre, ott azonban Matus merész kivetődéssel elütötte előle a labdát.
    26. perc: Kovács jobbról laposan beadott, Varga Ernő az ötösön estében beleszúrt a labdába, ami majdnem öngól lett.
    36. perc: Gera balról, a 16-os vonala közelében hanyatvetődve beemelt, Puskas a túlsó kapufánál megelőzte Bíró kapust, és Bimbót, majd előrehajolva 4 m-ről a kapu bal oldalába fejelt (1-0).
    90. perc: Hanák adott be balról, Matus rosszul mozdult ki a labdára, ami Kulcsár elé pattant, aki 10 m-ről az üres kapuba emelt (1-1).

A PMFC az első PNB-s mérkőzésén végig nagyon lelkesen, maximális küzdenitudással játszott, több helyzetet dolgozott ki, mint ellenfele. A siófokiak, kapushibából röviddel a lefújás előtt egyenlítettek.