Kispest-Honvéd FC - Vasas Danubius Hotels 0 : 4 17:00

Bozsik-stadion, 2500 néző, V: Szabó Zs.
    gólszerzők: Kabát (9.), Szilveszter (40.), Tiber (50., 91.)
    sárga lap: Téger (86.), illetve Tóth A. (62.)

Kispest:
    Vezér - Téger - Medgyesi, Szekeres - Füzi K. (Torghelle, 58.), Csábi, Szabó T. (Pintér, a szünetben), Szabó A. (Fehér, 58.), Piroska - Faragó, Horváth Gy.

Vasas:
    Kövesfalvi - Juhár - Tóth A. (Bekő, 67.), László - Mónos, Zováth, Galaschek, Aranyos (Szili, a szünetben) - Kabát (Sowunmi, 78.), Szilveszter, Tiber

9. perc: Szilveszter jó ütemben ugratta ki középen Galascheket, aki bevezette a labdát a hazai 16-osra, majd önzetlenül a jobb oldalon érkező Kabáthoz passzolt és a csatár 8 m-ről nem hibázott (0-1).
    22. perc: Szabó T. 10 m-es ívelt fejese a bal kapufáról kipattant, a Vasas-védők az utolsó pillanatban tisztáztak Horváth Gy. elől.
    37. perc: Horváth Gy. egyedül vezette a labdát Kövesfalvi kapujára, a 16-osra beérve kicselezte a rátámadó hálóőrt, de kisodródott és csak az oldalhálót találta el.
    40. perc: A bal szélen felfutó Kabát átívelt a jobb oldalra, ahol az érkező Szilveszter 10 m-ről, egyből kilőtte Vezér kapujának bal alsó sarkát (0-2).
    50. perc: A szünetben csereként beállt Szili indította Kabátot, aki Tiberhez passzolt és a vendégcsatár 5 m-ről a hálóba lőtt (0-3).
    52. perc: Szili 10 m-es lövését védte bravúrral Vezér.
    81. perc: Torghelle 8 m-es fejese szállt kevéssel a Vasas kapuja fölé.
    91. perc: Kövesfalvi egy beívelés után megszerezte a labdát, gyors kirúgással indította Tibert, aki elhúzta a labdát a kapujából kifutó Vezér mellett és magabiztosan a hálóba gurított (0-4).

A Kispestnek 0-1 után volt ugyan két-három gólhelyzete, de ezeket kihagyta. A jobb játékerőt képviselő Vasas ugyanakkor könyörtelenül kihasználta a hazai csapat hibáit.