Kispest-Honvéd FC - Zalahús-Zalaegerszegi TE FC 1 : 0 17:00

Kispest-Honvéd FC - Zalahús ZTE FC 1-0 (1-0)

Kispest:
    Vezér - Szekeres, Lőrinc, Medgyesi - Füzi (Pintér, 61.), Szabó A. (Csábi, 58.), Piroska (Szabó T., 65.), Téger, Farkas - Faragó, Horváth Gy.

ZTE:
    Vlaszák - Szőcze, Kocsárdi, Szabó I Zs., Filó (Bunc, 71.) - Bonchis, Nagy L. (Babati, 56.), Csóka, Balog - Szabó Cs. (Szőke, 51.), Róth

22. perc: Gyors baloldali hazai támadás végén a beadásra ketten is érkeztek, Faragó 8 m-ről egyből a hálóba továbbította a labdát (1-0).

26. perc: Nagy L. lépett ki a jobb oldalon egy kényszerítőzés után, közeli lapos lövése alig kerülte el a kaput.
    37. Baloldali hazai beadást követően Faragó teljesen üresen fejelhetett kapura, Vlaszák visszavetődve védett.
    63. perc: Medgyesi baloldali átívelését Faragó 10 m-ről, kapásból lőtte kapura, Vlaszák vetődve védett.

Az első félidőben a Honvéd, a másodikban a Zalaegerszeg volt az aktívabb, a hazaiak jobb támadójátékuknak köszönhették a győzelmet.