MTK-Hungária FC - Lombard FC Tatabánya 1 : 0 18:00

MTK Hungária FC-Lombard FC Tatabánya 1-0 (1-0)
    sárga lap: Vignjevic (87.), Süveges (90.)

MTK:
    Vlaszák - Szamosi, Smiljanic, Kuttor, Elek - Füzi Á. (Buzsáky, 79.), Jezdimirovic, Kincses (Golovic, 69.), Madar - Bükszegi, Illés

Lombard:
    Gelei - Árki, Cseri, Obradovic - Molnár B., Gelbmann (Vignjevic, 78.), Vámosi, Schafranek (Jeremejev, 60.), Goncalves - Bajkusa (Süveges, a szünetben), Nagy I

23. perc: Smiljanic 28 méteres szabadrúgása után Gelei tisztázott.
    24. perc: Illés vette át a labdát a kapuval szemben 14 m-re, de a védők az utolsó pillanatban szerelték.
    28. perc: Illés lépett ki a vendég védők közül, a 16-oson belül fejjel megtolta a magasan érkező labdát, a kapujából kimozduló Gelei azonban védett.
    44. perc: Madar 22 m-ről, balról a bal alsó sarkot vette célba, a labda centiméterekkel suhant el a kapufa mellett.
    45. perc: Illés a bal oldalon betört a 16-oson belülre, majd 15 méterről kilőtte a bal felső sarkot (1-0).
    64. perc: Kincses kapott labdát a 16-oson belül, de Gelei jól mozdult ki kapujából, így a csatárnak lövésre már nem maradt ideje.
    73. perc: Madar jobboldali beadása után Bükszegi 12 m-ről a bal alsó sarok felé fejelt, a labda a kapufa tövéről vágódott ki.
    78. perc: Füzi kapura fordult és 16 m-ről a jobb alsó sarok mellé lőtt.
    81. perc: Nagy I 15 m-es lövését ujjheggyel tolta szögletre Vlaszák.
    86. perc: Süveges emelt jobbról az ötös bal sarkára, az érkező Jeremejev azonban az üres kapu mellé helyezett.
    88-89. perc: Illés előbb 10 m-ről nagy erővel fölé lőtt, majd a következő támadás végén lemaradt Bükszegi kapu előtt elsuhanó beadásáról.
    93. perc: Goncalves 17 m-es lövését védte bravúrral Vlaszák.

Alacsony színvonalú mérkőzésen a végig mezőnyfölényben játszó MTK - Illés helyzetfelismerésének köszönhetően - megérdemelten tartotta otthon a három pontot.