Kispest-Honvéd FC - MTK-Hungária FC 1 : 0 18:00

Bozsik-stadion, 3000 néző, V: Juhos
    gólszerző: Sasu (70.)
    sárga lap: Piroska (71.), Dubecz (82.), illetve Komlósi (34.), Jezdimirovic (45.)

Kispest:
    Nota - Füzi K., Lőrinc, Téger, Szekeres (Müller, a szünetben) - Dubecz, Lipták, Szabó T. (Piroska, 70.), Németh - Kovács B., Sasu (Torghelle, 80.)

MTK:
    Vlaszák - Komlósi, Kuttor, Szamosi, Elek (Buzsáky, 55.) - Madar, Golovic (Kincses, 55.), Jezdimirovic, Füzi Á. - Bükszegi (Ferenczi, 74.), Illés

14. perc: Dubecz a 16-os baloldali sarkáról kapura küldte a labdát, amely átszállt Vlaszák fölött, de a háló tetején kötött ki.
    39. perc: Füzi Á. húzott el a balszélen, beívelését Nota kiejtette, a labda így Bükszegi elé került, aki 7 m-ről hatalmas helyzetben mellé lőtt.
    53. perc: Bükszegi-Illés-Bükszegi összjáték után a kék-fehérek középcsatára 20 m-ről a jobb kapufát találta el.
    63. perc: Kincses húzott el a jobb oldalon, élesen középre adott labdáját Illés 3 m-ről lőtte a kapu fölé.
    70. perc: A csereként beállt Piroska első labdaérintéséből Sasu elé ívelt, a román játékos pedig 14 m-ről a jobb sarokba gurított (1-0).

Gyenge, alacsony színvonalú első félidőt követően az MTK kitámadott, de egy eredményes kontrával a Kispestnek sikerült nyernie, s ezzel a tabellán a 2. helyre lépett elő.