Hungária körút, 2000 néző. V.: Nagy L.
    Gól: Bognár Z. (32. p.).
    MTK: Zsiborás — Talapa, Híres, Bognár Z., Kecskés — Horváth Cs., Balog — Vancsa, Ivanics, Hámori (Szabó T. 65. p.), Morozov (Vincze 70. p.)
    PMSC: Kovácsevics — Kónya, Balog Z., Lőrincz, Vokó — Jenei (Knézics 78. p.), Túri, Bódog, Medgyes — Czéh, Kocsis (Hánzs 78. p.).
    Eléggé egyoldalú szereposztással folyt a játék az első félidőben, mert a pécsiek a döntetlen reményében csakis a védekezéssel törődtek. A 23. percben Kecskés 21 méterről a felső lécet találta el, majd következett a 32. perc, amikor Bognár Z. 26 méteres, nagy erejű szabadrúgása végül a kapu közepébe vágódott (1—0).
    Ha nem is volt szépségdíjas az MTK teljesítménye, a fővárosi csapat újabb fontos győzelmet szerzett, az enerváltan, a támadójátékkal alaposan hadilábon álló baranyaiak ellen.
    Jó: Bognár Z., ill. Lőrincz.

Forrás: Békés Megyei Hírlap, 1992-04-21