magyarfutball.hu

  1. mérkőzések
  2. statisztika
  3. stadionok
  4. csapatok
  5. edzők, játékosok
  6. belépőjegyek
  7. címerek
  8. fórum
Pontos idő: 2024.04.29, 14:08

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 142 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Régi játékosok, pályafutások /Player history
HozzászólásElküldve: 2011.02.05, 03:58 
Offline

Csatlakozott: 2010.12.30, 03:11
Hozzászólások: 1
Sziasztok. Koszi a valaszokat. A konyvet megkaptam karacsonyra, koszi a tippet:)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Régi játékosok, pályafutások /Player history
HozzászólásElküldve: 2011.01.25, 11:21 
Offline

Csatlakozott: 2010.02.01, 17:46
Hozzászólások: 4725
Tud valaki segíteni?

Idézet:
Jó napot Csehországból,

Van egy nagy kérésem, Önökhez fordulok segítségért .

Grosics Gyula mindig nagy jelképem volt mint kapus és mint polgár is. Habár és sajnos nem éltem át pályafutása idejét (akkor születtem), de késöbb mint kapus, Öt csodáltam édesapámmal együtt.
Mindig is szerettem volna megszerezni egy dedikált fényképjét,...söt aláíratni Grosics Gyula nagyon régi életrajzi könyvét ,(Így láttam a kapuból) amelyet édesapám hagyott rám és örizem. , mint szent ereklyét.
Édesapám már sajnos nem él, de édesanyám pontosan egy idös Grosics Gyulával, így talán dupla gratuláció vár rám. Szeretnék tisztelt jelképemnek levélben gratulálni.
Sajnos, nem tudom címét, hova küldjem a kérést.
Segítnek kérem tanácssal? Nagyon köszönöm válaszukat és segítségüket..
Méry István
PS
Egyben keresem a magyar kapusok dedikált fényképeit (föleg a 60-70 éveket)
,esetleg kontaktusokat.

Štefan MÉRY


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Régi játékosok, pályafutások /Player history
HozzászólásElküldve: 2011.01.25, 10:15 
Offline

Csatlakozott: 2010.02.01, 17:46
Hozzászólások: 4725
Idézet:
- Több nemzetközi adatbázisban nigériai labdarúgóként van feltüntetve. Nem próbálkozott önnél korábban a nigériai szövetség, hogy legyen a válogatottjuk tagja?
- Ha kis szerencsém van, akkor most olimpiai bajnoknak mondhatnám magam. Az 1996-os atlantai olimpia előtt kaptam egy meghívót a nigériai olimpiai csapat keretébe, de én korábban már pályára léptem az Ubrankovics Mihály által irányított magyar korosztályos válogatottban. Utólag már bánom, hiszen csak pár meccs jutott nekem az U-válogatottakban, viszont a Kanu, West, Okocha, Amunike (és a ferencvárosi Babatunde Fatusi) nevével fémjelzett Nigériával aranyérmes lehettem volna az olimpián.

forrás:
http://www.origo.hu/sport/magyarfoci/20 ... sszal.html


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Régi játékosok, pályafutások /Player history
HozzászólásElküldve: 2011.01.24, 16:24 
Offline

Csatlakozott: 2011.01.09, 21:30
Hozzászólások: 2
kalapkoma írta:
Kripko Jozsef írta:
Sziasztok. Edesapam futball tortenetet szeretnem felkutatni, de nem tudom hol tudnek meccsekrol,erdemenyekrol infokat ,melyik evben hol jatszott,ill fenykepeknek is orulnek.Lajosmizsen, Debreceni Kinizsiben is volt,ezekre az idokre lennek a legkivancsibb.LAjosmizsen a futball megszunt, MlSZ.nek irtam vagy 6 levelet 6 cimre valasz semmi.
fgymat toled kerdezem mert lattam bemasoltal a 84-es Lajosmizsei csapatrol kepet,hatha tudnal nekem segiteni.Elore is koszi Jozsi


Kedves József!

A decemberben megjelent Sándor Mihály: A debreceni futball képes kalauza (1899-) című könyvben a Debreceni Kinizsi csapatának történeténél van fotó mikor édesapád is játszott a '80-as években az NB II-es Kinizsiben. Az NB II-es eredményeket összeállításokkal már a Népsport közölte akkor is.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Régi játékosok, pályafutások /Player history
HozzászólásElküldve: 2010.12.30, 10:36 
Offline

Csatlakozott: 2010.02.01, 08:47
Hozzászólások: 2282
kalapkoma írta:
Kripko Jozsef írta:
Sziasztok. Edesapam futball tortenetet szeretnem felkutatni, de nem tudom hol tudnek meccsekrol,erdemenyekrol infokat ,melyik evben hol jatszott,ill fenykepeknek is orulnek.Lajosmizsen, Debreceni Kinizsiben is volt,ezekre az idokre lennek a legkivancsibb.LAjosmizsen a futball megszunt, MlSZ.nek irtam vagy 6 levelet 6 cimre valasz semmi.
fgymat toled kerdezem mert lattam bemasoltal a 84-es Lajosmizsei csapatrol kepet,hatha tudnal nekem segiteni.Elore is koszi Jozsi


Kedves Józsi!

Sajnos nekem sincs több információm a Lajosmizsei fociról (ezt a képet egy az 1984-es Kőrös Területi bajnokságról szóló könyvben találtam). A legtöbb esély a könyvtárakban van. A megyei újság archívumában kellene kutatni, ugyanis a legtöbb esetben itt foglalkoztak a legbővebben a megyei csapatokkal. Mivel a Petőfi Népe jelenleg is létezik, szerintem a kiadónál kellene érdeklődni, hogy meg vannak-e ezeknek az éveknek az újságjai. Ha náluk nincs biztosan van Kecskeméten megyei könyvtár vagy levéltár, ott biztosan megőrizték a megyei lapokat. A Debreceni Kinizsi a nyolcvanas években NBII-NBIII-ban játszott. Ezeknek a mérkőzéseknek az összeállítását biztosan megírta az akkori Népsport. A Népsport példányait szerintem csak Budapesten tudod megnézni, például a Szabó Ervin könyvtárban, de csak helyben olvasható!
Ezekre a helyekre személyesen érdemes elmenni, azt még megpróbálhatod, hogy írsz a megyei szövetségnek, hátha őriznek valamilyen archívumot. Sajnos csak ennyit tudtam segíteni.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Régi játékosok, pályafutások /Player history
HozzászólásElküldve: 2010.12.30, 10:08 
Offline

Csatlakozott: 2010.02.01, 17:46
Hozzászólások: 4725
Kripko Jozsef írta:
Sziasztok. Edesapam futball tortenetet szeretnem felkutatni, de nem tudom hol tudnek meccsekrol,erdemenyekrol infokat ,melyik evben hol jatszott,ill fenykepeknek is orulnek.Lajosmizsen, Debreceni Kinizsiben is volt,ezekre az idokre lennek a legkivancsibb.LAjosmizsen a futball megszunt, MlSZ.nek irtam vagy 6 levelet 6 cimre valasz semmi.
fgymat toled kerdezem mert lattam bemasoltal a 84-es Lajosmizsei csapatrol kepet,hatha tudnal nekem segiteni.Elore is koszi Jozsi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Régi játékosok, pályafutások /Player history
HozzászólásElküldve: 2010.10.25, 15:51 
Offline

Csatlakozott: 2010.10.25, 15:43
Hozzászólások: 2
Sziasztok. Új Könyv!
Régi játékosok pályafutása, na meg persze az újaké is.
http://www.aposztrof.hu
Alberttől Zsengellérig - A magyar labdarúgó-bajnokságok gólkirályai
Már előjegyezhető.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Régi játékosok, pályafutások /Player history
HozzászólásElküldve: 2010.09.09, 13:52 
Offline

Csatlakozott: 2010.02.01, 17:46
Hozzászólások: 4725
Ez csak egy téma, az oldalon még nincs ilyen.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Régi játékosok, pályafutások /Player history
HozzászólásElküldve: 2010.09.09, 13:46 
Offline

Csatlakozott: 2010.09.09, 13:44
Hozzászólások: 1
Én csak a válogatott szövetségi kapitányait látom a játékokat nem.
Hol vannak egyáltalán ezek a player historyk :?:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Régi játékosok, pályafutások /Player history
HozzászólásElküldve: 2010.07.07, 22:39 
Offline

Csatlakozott: 2010.02.01, 08:47
Hozzászólások: 2282
kalapkoma írta:
Idézet:
B.csabán a BONSC-nél -Jánosi- Béla edző Kliment György futballista.1956 körül.-nagypapám-,majd Kecskeméten edző.Régi fotóim vannak.Gágyor,Papp,Kliment,Pilc,Zöldi.Kecskeméten esetleg KAC?

forrás:
Csúri Andrea - email


BONSC = Bohn SC ?
http://www.magyarfutball.hu/hu/csapat/2713

Ezt a levelet azért át lehetne küldeni egy értelmező szótáron!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 142 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség