15. nyitómérkőzés
  16. segítség

1. avatar: ujpest4ever
    2013.07.15, 21:05
    átmenetileg a Nagyrécsei SE használta a 2011-12-es szezonban, néha itt, néha Nagyrécsén, néha pedig az Olajbányász Stadionban léptek pályára smiley

2. avatar: AMiUtunk
    2012.01.20, 18:10
    Valóban nem rendelkezik saját névvel ez a pálya, ill. komplexum?
    Ha a köznyelvben "Mindenki sportpályája"-ként emlegetik, a "Mindenki sportpálya"-megnevezést nem kellene módosítani?

3. avatar: bp
    bp
    2008.12.24, 12:43
    Ezt találtam a pályáról:
    "Mindenki sportpályája. A város délkeleti részén, a volt téglagyár területén épült sportkomplexum, amelyet ugyan a városban szereplő kispályások már 1988-ban birtokba vettek, de az ünnepélyes avatásra egy évvel később került sor. A sportkombinátban egy nagyméretű füves labdarúgó pálya, 6 sávos és 400 méteres atlétikai pálya, ugró- és dobóhelyek, teniszpályák, két salakos kispálya, vegyes használatú pályák, kisegítő helyiségek, konditerem és 1992-től sportszálló található. Az MSP a diáksport, a szabadidősport kiemelt bázisa lett, s ott rendezik a városi kispályás szabadtéri bajnokságokat, kupaversenyeket, országos versenyeket."
    Kanizsai Enciklopédia

4. avatar: bp
    bp
    2008.12.24, 11:03
    Igen, a 80-as években épült, pontosan már nem emlékszem, hogy mikor, de '89-ben biztosan játszottunk már ott. Ez nem egy futballcsapatnak épült, ezért is az érdekes név.
    Van egy füves nagy pálya, négy teniszpálya, 2 eddig salakos kis pálya (most műfüvesítik) és 1 betonos foci- ill. kosárpálya.
    Az eddigi salakos pályán zajlanak a kispályás bajnokság meccsei.

#4: Valóban, ez maradt belőle...
    Volt kanizsán még Thúry pálya, ahol most a ba<x>seball csapat játszik.

5. avatar: pancso

6. avatar: pancso
    2008.12.21, 14:06
    Elfogadom, egy wikipédiás beírás zavaró volt e terén. Jobban kutakodtam ezt követően, s igaz lehet, hogy a 80-as években alakították ki ezt a pályát?

7. avatar: bp
    bp
    2008.12.20, 11:53 (szerk.: 2008.12.20, 11:56)
    A Volán Dózsa pályája nem ez volt, talán már nem is létezett a csapat, amikor ezt építették.
    A Volán Dózsa pálya a Csengery, Erdész, Határőr utcák közötti területen volt.

8. avatar: pancso
    2008.12.14, 14:39
    Jelenleg a Nagykanizsa Demons amerikai futball klub otthonául szolgál.