Soroksár SC - Kisvárda-Master Good 1 : 0 14:00

2017.02.19, 18:20 (szerk.: 2017.02.19, 18:20)
    Soroksár SC-Kisvárda Master Good 1-0 (0-0)

Szamosi Mihály Sporttelep, 800 néző, vezeti: Szilasi Szabolcs (Horváth Z., Szalai D.)

Soroksár: Jova - Lorentz, Gyepes, Gengeliczki, Csilus Á. - Fülöp, Sándor I., Haris, Huszák - Popov, Lovrencsics B. Edző: Lucsánszky Tamás.

Kisvárda: Ivancsics - Izing, Vermes, Fodor F., Talabér - Lucas, Rjasko - Cseri, Gosztonyi, Bacsa - Horváth Z. Edző: Révész Attila.

1. perc: Elkezdődött a mérkőzés, mi a szokásos sárga-feketében, a vendégek tiszta pirosban léptek pályára. A kezdőrúgást korosztályos kapusunk Dinnyés Máté végezte el.

3. perc: Izing Martint küldte ki a játékvezető, hogy vegye le az "aláöltözetet", mert más színű, mint a nadrágja.

8. perc: Ezúttal Gyepesnek kellett elhagyni a pályát, mert vérző homlokát ápoltatta a játékvezető, miután Horváth Zoltán véletlenül fejbe rúgta.. Csapatkapitányunk jókora turbánnal a fején tért vissza.

10. perc: Csilus Tamás szerzett harcosan labdát a kisvárdai tizenhatos bal sarkánál, jobbal keményen megcélozta a rövid alsót, de Ivancsics Alex szögletre mentett.

15. perc: Gosztonyi jobb oldali szabadrúgása veszélyesen tekeredett az ötösünkre, ám Gengeliczki kivágta Fodor elől a labdát.

16. perc: Cseri okozott zavart védelmünk bal oldalán, az alapvonalról keményen középre lőtt, de Haris becsúszva szögletre mentett.

18. perc: Ivancsics hozta a frászt a vendégekre, késlekedett a labda elrúgásával, Lovrencsics megtámadta, s csak centik hiányoztak, hogy belelépjen a labdába útjába.

20. perc: Csilus Tamás száguldott el a bal szélen, az alapvonalról keményen belőtte a labdát, de a hosszún érkező Popov elől Talabér menteni tudott.

24. perc: Cseri húzta meg a bal oldalt, éles beadását Rjasko a rövid sarokról csúsztatta a léc fölé.

29. perc: Lovrencsics fordult le Fodorról a jobbösszekötő helyén, 10 méterről lőtt, Ivancsics szép vetődéssel hárított.

38. perc: Gosztonyi jobb oldali beadását Gyepes csak tovább csúsztatni tudta, a hosszún Horváth Zoltán félfordulatból, alig lőtt a bal sarok mellé.

39. perc: Huszák 18 méteres lövése irányt változtatott Fodoron, becsapva ezzel Ivancsicsot, s a kapu közepébe pattant. A játékvezető azonban asszisztense beintésére les miatt érvénytelenített a szabályosnak tűnő gólt.

42. perc: Sándor jobb oldali beadását Lovrencsics lefejelte a jobbösszekötő helyén érkező Huszák elé, ám Ivancsics az ötösre kivetődve hárítani tudott.

44. perc: Gosztonyi 20 méteres, jobb felső sarokra tartó szabadrúgását Jova óriási bravúrral tenyerelte ki.

A játékvezető lefújta az első félidőt.

46. perc: Elkezdődött a második félidő.

46. perc: Cseri bal oldali beadását Jova lehúzta Horváth feje elől.

54. perc: Popov átadása után Sándor István 20 méterről, középről lőtt, Ivancsics vetődve hárított.

65. perc: Gosztonyi indította a lesről induló Horváth Zoltánt, a csatár a jobb oldalról középre lőtt, de Csilusnak sikerült szögletre tisztáznia.

69. perc: Az első csere: Rjasko helyére Minczér érkezett a vendégeknél.

73. perc: Lovrencsics Balázs 13 méterről, középről a kapu közepébe lőtt, 1-0. A középkezdés előtt cserélt csapatunk, Sándor Istvánt Nagy Olivér váltotta.

76. perc: Nagy Olivér jobb oldali szögletét Lorentz a felső lécre fejelte.

78. perc: Ismét cserél a Kisvárda, Bacsa helyett Vári a pályán.

83. perc: Haris Attila kapott sárga lapot a labda elrúgásáért.

85. perc: Gosztonyi 16 méteres lövését védte vetődve Jova.

86. perc: A gólszerző Lovrencsics Balázst Peszmeg Viktor váltja az utolsó percekre.

88. perc: Lucas sárga lapot érően akasztotta Haris Attilát.

90. perc: Huszák Tamás helyére Pál András jött. A játékvezető három percet hosszabbít.

A játékvezető lefújta a mérkőzést.

73. perc: Lovrencsics Balázs 13 méterről, középről a kapu közepébe lőtt, 1-0.