játékvezető : Aytekin Deniz (Németország)
  6. dvsc.hu: 25.000

1. avatar: ingersheim

2. avatar: ingersheim
    2012.09.01, 10:48 (szerk.: 2017.07.14, 11:22)
    Georges Leekens: Teljesítettük a célkitűzésünket, bejutottunk az Európa-liga csoportkörébe. Nagyon boldog vagyok, hogy sikerült, így vannak ezzel a játékosok és a szurkolók is. Néhány játékosunkat most pihentettük, de nélkülük is hoztuk a meccset. Nem aggódtam akkor sem, amikor ellenfelünk egyenlített, mert tudtam, ezt a meccset nem veszíthetjük el. A második félidőben az emberelőny miatt már sokkal könnyebb helyzetben voltunk, felszabadultan játszottunk és rúgtuk a gólokat. Várjuk a csoportkört, remélem, minél előrébb tudunk végezni.

Kondás Elemér: Úgy jöttünk ide, hogy próbáljunk meg egy jó eredményt elérni. Az első félidőben működött is az elképzelésünk, helyzeteket dolgoztunk ki, gólt lőttünk, de megint jött egy fegyelmezetlenség, kiállították egy játékosunkat, innentől kezdve nehéz helyzetben voltunk, hiszen egy ilyen jó csapat, mint a Brugge ki tudja használni a lehetőségeit. Amit lehetett, belőttek és megérdemelten nyertek. Bosszantó, hogy az utolsó három nemzetközi meccsünket mindig tíz emberrel kellett befejezni. Ebből a párharcból jó mérkőzés kerekedett volna, ha egyenlő létszámban játsszuk végig a mérkőzést. Jó csapat a Brugge, de adtunk neki egy-egy félidő előnyt. Gratulálok nekik a továbbjutáshoz és nagyon sok sikert kívánok a csoportkörben.

dvsc.hu

3. avatar: AMiUtunk
    2012.08.17, 10:12
    Szurkolói busz indul Bruges-be, a DVSC-TEVA Európa-liga mérkőzésére, amit augusztus 30-án [20:30 órai kezdettel] rendeznek. Az utazás ára 55.000 forint, amely magába foglalja a kétéjszakás szállást a Hotel Academie Bruges-ben. Indulás Belgiumba augusztus 28-án este, vissza a meccs másnapján délelőtt. Érdeklődni a +36 30 405 6223-as telefonszámon lehet.

4. avatar: AMiUtunk
    2012.08.13, 18:13 (szerk.: 2017.07.14, 11:21)
    A mérkőzés helyszíne a 29.042 férőhelyes, nagyrészt fedett Jan Breydel Stadion. Nevét egy XIII.- XIV. században élt történelmi személyiségről kapta, amely az 1402-es franciák elleni véres felkelés egyik vezére volt.
    A jelenlegi stadion 1974-ben épült, az 1975-´76-os bajnoki évad óta a Club Bruges otthona. 1998-ig az Olimpiai Stadion nevet viselte, annak ellenére, hogy Belgiumban csak egyszer, 1920-ban a Bruges-től 100 km-re fekvő Antwerpen-ben rendeztek újkori öltkarikás játékokat. Ezeken köztudottan nem vehettek részt az I. világháború vesztes államai, így Magyarország sportolói sem.

A stadion nyugati tribünje 5.525 férőhelyes (ebből 463 a VIP- és 30 a tolókocsisok számára fenntartott helyek száma), az északi tribün 9.107, a keleti 6.966, míg a déli 7.424 férőhelyes. Ezutóbbi lelátórész felső karéjában lett kialakítva az 1.500 férőhelyes vendégszektor.

Adatok: clubbrugge.be/nl/de-club/stadion