UEFA Európa Liga 2. selejtezőkör 2. mérkőzés

1. avatar: ingersheim
    2012.08.04, 14:40

2012.07.31, 14:54
    Marco Rossi:
    – Nem sok mondanivalóm van, a mai mérkőzésen lehetett látni a különbséget a két csapat között. Lehet jól játszani 30 percig, de sajnos amikor egy az egy elleni párharcokra került a sor, azokban rendre alulmaradtunk. Aztán tíz emberrel még nehezebb lett a helyzetünk, akkor gyakorlatilag vége volt a meccsnek. Ha a második vagy a harmadik gólt megnézzük, világosan látható a technikai különbség a játékosok között. Viszont szerencsések vagyunk, hiszen eddig még soha nem találkoztunk az Anzsival, és a mi életünk úgyis vasárnap kezdődik. Délczeg maga kérte szünetbeli cseréjét izomproblémája miatt.

Guus Hiddink:
    – Nyerni jöttünk, komolyan vettük a mérkőzést, hiszen az 1-0 sovány előny volt a kezdés előtt. Egy szép szöglet után vezetést szereztünk, ezzel pedig nagyon nehézzé tettük a Honvéd helyzetét. A legnagyobb különbség a párharc két mérkőzése között az volt, hogy most határozottak voltunk a kapu előtt. Bár a hazaiaknak is akadtak lehetőségeik, azok szerencsére kimaradtak.

3. avatar: ingersheim
    2012.07.27, 20:32 (szerk.: 2012.07.27, 22:26)
    Hatalmas eső zúdult a Bozsik-stadionra az Anzsi Mahacskala elleni visszavágó előtt, így a kispestieknek komoly erőfeszítéseket kellett tenniük, hogy megfelelő állapotba kerüljön a játéktér környéke. A süllyesztett kispadoknál derékig ért a víz, szivattyúkat is be kellett vetni, emellett a klubház egyes részeiről (konkrétan talán a játékoskijáróból) vödrökkel hozták ki a csapadékot.
    (FOTÓK: FC-ANJI.RU)