2010.05.16, 18:07 (szerk.: 2010.05.16, 18:08)

Budimpešta, 29.04., Kup dr Gerea,stadion:NEP,gledalaca:11.000,sudija: Van Nuffel (Bel).

MAĐARSKA: Geller, Buzanszky, Matrai, Lantos, Bozsik, Berendi, Budai, S. Koscis, Tichy, Puskas, I. Fenyvesi.

JUGOSLAVIJA: Vladimir Beara (Czv) 41, Bruno Belin (Par) 11, Tomislav Crnković (Dzg) 26, Dobrosav Krstić (Voj) 6, Ivan Horvat (Dzg) 56, Vujadin Boškov (Voj) 38, Todor Veselinović (Voj) 15, Miloš Milutinović (Par) 19, Bernard Vukas (Haj) 51, Branko Zebec (Par) 33, Antun Herceg (Par) 10 – Selektor: Aleksandar Tirnanić 54
    ZAMENE: 31' Muhamed Mujic (Vel) 1 umesto Hercega, 55' Srboljub Krivokuća (Czv) 1 umesto Beare, 71' Tihomir Ognjanov (Czv) 26 umesto Milutinovića

STRELCI: 0-1 Bernard Vukas (21) (5'), 1-1 Fenyvesi (43'), 2-1 Bozsik (55'), 2-2 Todor Veselinović (12) (76').

4. avatar: magyarfutball.hu
    2009.07.09, 18:11 (szerk.: 2017.09.06, 18:01)
    programfüzet:

5. avatar: fgymat
    2009.01.18, 18:42 (szerk.: 2017.09.06, 18:00)
    A 6. Európa-kupa sorozat hatodik mérkőzése.
    Jugoszláviában nagyon jó csapat jött létre. Technikailag jól képzettek és modern labdarúgást játszottak. Talán ez a csapat hasonlított legjobban a mi válogatottunkhoz.

A vendégek rögtön a mérkőzés kezdetén lerohantak minket. Megszerezték a vezetést és ezután is villámgyors akciókkal veszélyeztették a kapunkat. Védelmünknek csak nehezen sikerült megakadályozni, hogy újabb gólt érjenek el. Az első félidő végére már csatáraink is többször teremtettek gólhelyzeteket a jugoszlávok kapuja előtt sőt ki is egyenlítettünk.
    A második félidő mintha az első fordítottja lett volna. Most mi szereztünk gyors gólt, azután végig támadtuk az első félórát. Többször azonban nem sikerült a kapuba találnunk és a játékrész végére most a vendégek jöttek föl. Nekik is sikerült az egyenlítés. Így nagy küzdelemben, hihetetlen iramú mérkőzésen a játék képének megfelelő, igazságos döntetlen született.