gólszerzők: Puglits (28.), illetve Árgyelán (90.)
    sárga lap: Radics (28.), Hámori (29.), Fodor (89.), illetve Herczeg (14.), Tamási (51.), Jenei (54.), Kiskapusi (83.)
    piros lap: Fehér (35.)
    cserék: Kvasz helyett Kiskapusi (46.), Zombori helyett Árgyelán (74.)
    jók: Lakos, Puglits, illetve Tamási, Sebők

Élesben kellett játszani mind a két csapatnak a bajnoki záró mérkőzésen, mivel az Újpestnek az ezüstérem, a Győrnek pedig a 8. hely elérése volt a tét. A vendégek kezdtek valamivel magabiztosabban, majd az első percek tapogatózó játéka után a Győr vette át a kezdeményezést. A játék jobbára a két 16-os között zajlott. Az első helyzetet a 15. perc hozta. Ekkor Fodor jobboldali beadását Salagean 8 m-ről fejelte kapura, de a kapus könnyedén hárított. Az első húsz perc után egyértelművé vált, hogy a két csapat tart egymástól, és nem mer kockáztatni, ami elsősorban a támadójáték rovására ment. A 28. percben Csató S. hosszú labdával indította Puglitsot, aki egyedül törhetett kapura, és 10 m-ről a bal sarokba lőtt (1-0). A bekapott gól idegessé tette a vendégeket, és sorozatban szabálytalankodtak, aminek eredményeként a játékvezető Fehér Cs.-t kiállította Puglits felrúgásáért. A félidő utolsó előtti percében majdnem újabb gólt szerzett a Győr. Hámori baloldali beadását Fehér centiméterekkel fejelte mellé.

Győri helyzettel indult a második félidő, Fehér egy jó csel után 16 méterről kapura lőtt, és Szűcs a jobb sarok elől éppen hogy ki tudta tenyerelni a labdát. Az 55. percben zavar támadt a hazai kapu előtt sorozatos egyéni hibák után, de a lilák nem tudtak élni a lehetőséggel. A 62. percben Tamási fejében volt az egyenlítés baloldali szöglet után, de hétméteres fejese fölé szállt. Az idő múlásával egyre több hiba esett a játékba, ami elsősorban az idegességre volt fogható. A győriek emberelőnyük ellenére veszélyes taktikát választva átadták a kezdeményezést az Újpestnek, és szinte magukra húzták a vendégcsapatot. A 77. percben Kovács lőtt tíz méterről kapura, lövését azonban Molnár bravúrral védte. A 87. percben az újpestiek kapusa, Szűcs is bemutatta, hogy képes a bravúrokra, amikor Fehér ötméteres fejesét a kapufára tolta. Az utolsó percben egyenlített a vendégcsapat. Kapu előtti kavarodás után Árgyelán talált a hálóba (1-1).

Feszült hangulatú mérkőzésen, ahol jobbára a küzdelem domborodott ki, igazságos pontosztozkodás történt, mivel a győriek nem tudták érvényesíteni emberelőnyüket.