Siófoki Bányász FC - Ferencvárosi TC 0 : 1 17:00

Siófoki Bányász - Ferencváros 0-1 (0-0)
    Siófok, 12 000 néző, V: Bede

gólszerző: Albert (63.)
    sárga lap: László (35.), Sallai (38.), Pest R. (65.)
    cserék: László helyett Ördög (70.), Szabó Z. helyett Soós (78.), illetve Miriuta helyett Szűcs (83.), Nyilas helyett Nicsenko (70.)
    jók: Posza, Bimbó, Pest R., Sallai, illetve Dragóner, Nagy N., Albert, Miriuta

Siófoki Bányász:
    Posza - Juhász, Bimbó, László, Perger - Kovács B., Győri, Pest K., Sallai - Szabó Z., Pest R.

Ferencváros:
    Udvarácz - Jagodics, Dragóner, Lipcsei, Nagy - Vincze O., Albert, Miriuta, Nyilas - Horváth, Zavadszky

Óriási zivatar volt, majd szakadó eső, úgyhogy 10 perccel később indult a mérkőzés a Balaton-partiak otthonában. Mindkét csapat nagy lendülettel kezdte a játékot, és az első komoly helyzet a siófoki kapu előtt volt, de Posza remekül tisztázott. A Ferencváros többet birtokolta a labdát, és sokkal többet is támadott, mint a helyiek. A siófokiak a kontrákra építették akcióikat, sok esetben ez sikerült is, de helyzeteiket nem tudták kihasználni.

Szünet után a Ferencváros átvette a játék irányítását, sok veszélyes támadást vezettek a zöld-fehérek, és sok esetben kellett a siófoki kapusnak, Poszának óriási védéseket bemutatnia. A 63. percben egy kapu előtti kavarodásnál Albert elé pattant a labda, aki azt két méterről a kapuba kotorta (0-1). A gól után a Ferencváros kiengedett egy kicsit, a siófokiak kezdtek akciókat vezetni, a szerencsével azonban hadilábon álltak, mert vagy kísérleteik voltak pontatlanok, vagy a jókor közbelépő Udvarácz védett nagyokat.

Összességében azonban a Ferencváros megérdemelten győzött végig egyenrangú vendéglátója ellen.