Kispest-Honvéd FC - Budapesti VSC-Zugló FC 1 : 1 15:00

Kispest-Honvéd FC - BVSC-Zugló FC 1-1 (0-1)
    Bozsik stadion, 3000 néző, V: Bede

gólszerző: Csertői (78.), illetve Anghel (45.)
    sárga lap: Borgulya (37.), Csábi (65.), Mátyus (70.), illetve Koszta (24.), Bondarenko (49.), Kiss I. (55.)
    csere: Urbányi helyet Touati (a szünetben), Hahn helyett Medgyesi (a szünetben), Bárányos helyett Baranyi (65.), illetve Usvat helyet Rósa (80.), Kiss I. helyett Csordás (85.)
    jók: Mátyus, illetve Usvat, Bondarenko

Kispest:
    Vezér - Csábi - Urbányi, Hahn, Mátyus - Dubecz, Kovács B., Bárányos, Calin - Csertői, Borgulya

BVSC:
    Koszta - László Cs. - Zováth, Bondarenko, Farkas J. - Usvat, Erős, Csiszár, Füzi Á. - Kiss I., Anghel

A negyedik percben Kovács Béla átadását Csertői a tizenhatosról magasan a kapu fölé rúgta. A 25. percben Bárányos jobb oldali szabadrúgását Koszta a léc fölé tolta. A beívelt szögletet követően Hahn csúsztatását szintén szögletre mentette a vasutasok tapasztalt kapusa. Tíz perccel később Dubecz 22 méterről lőtt, a labda alig kerülte el a vendégek kapuját. A 45. percben váratlanul vezetéshez jutott a BVSC-Zugló. Füzi Ákos beadását a romániai Anghel megszelidítette, lefordult védőjéről, s ballal a kapuba juttatta a labdát (0-1).

A második játékrészben alacsony színvonalú mezőnyjátékot láthatott a közönség. A második félidő első említésre méltó eseménye a 76. percben történt, ekkor Erős jobb oldali szabadrúgását Vezér a mezőnybe öklözte. Két perc múlva váratlanul egyenlített a hazai csapat. Borgulya a 16-os közeléből végzett el szabadrúgást, a beívelt labdát Csertői 5 m-ről fejelte a kapuba (1-1). A 81. percben Touati fejesét Koszta szögletre mentette.

Alacsony színvonalú mérkőzésen egyik csapat sem érdemelt volna győzelmet.