Ilzer-Stadler FC - Kispest-Honvéd FC 2 : 2 17:00

Ilzer-Stadler FC - Kispest-Honvéd FC 2-2 (1-2)
    Akasztó, 3000 néző, V: Hanyecz

gólszerzők: Bajusz (4.), illetve Medgyesi (25.), Bárányos (39.), Resko (55.)
    sárga lap: Farkas T. (28.)
    csere: Farkas T. helyett Bocsán (46.), Bajusz helyett Károly G. (61.), Kun helyett Károly R. (80.), illetve Borgulya helyett Kovács B. (51.), Farkas A. helyett Touati (65.)
    jók: Lázár, a mezőny legjobbja, Resko, Bajusz, illetve Csábi, Bárányos, Dubecz

Stadler:
    Kiri - Kertész - Schultz, Vincze - Roska, Molnár, Resko, Lázár, Kun - Bajusz, Farkas T.

Kispest:
    Vezér - Csábi - Plókai, Mátyus - Dubecz, Medgyesi, Bárányos, Farkas A., Calin - Csertői, Borgulya

Akasztón a kispesti Mátyus előtt adódott az első helyzet, aki azonban gól helyett hatalmas lyukat rúgott. A hazaiak először a 4. percben veszélyeztették a Honvéd kapuját és rögtön megszerezték a vezetést: Bajusz 14 méterről félfordulattal Vezér mellett a jobb alsó sarokba küldte a labdát (1-0). A vendéglátók továbbra is támadásban maradtak, mégis az egyre inkább magára találó Kispest ért el gólt. A 25. percben egy jobb oldalról belőtt labdát Medgyesi 3 méterről bólintott a kapuba (1-1). Bajusz megint a Stadlert juttathatta volna vezetéshez, de az utolsó pillanatban szögletre mentettek előle. A 39. percben Bárányos a félpályáról vezette a labdát az akasztói kapu felé, majd mintegy 23 méterről kilőtte Kiri kapujának bal felső sarkát (1-2).

A második félidőben mindkét csapat hatalmas elánnal vetette magát a küzdelembe. Nyílt sisakkal támadtak, egyikük sem állt be védekezni. Izgalmas, változatos volt a találkozó. Az 55. percben Lázár indította a jobboldalon Roscát, akinek középre adott labdáját Resko vágta a kispesti kapuba (2-2).

A szurkolók jól szórakoztak, a döntetlen megfelelt a játék képének, egyik csapat sem érdemelt volna győzelmet. Ami pedig a futballstatisztikát illeti, a Kispest továbbra is nyeretlen Akasztón.