Videoton FC Fehérvár - Balaton TV-Siófok 1 : 1 17:00

2019.01.14, 13:03
    Székesfehérvár, 1999. április 7., szerda (tud.) - A labdarúgó Professzionális Nemzeti Bajnokság 23. fordulójában:

Videoton FC Fehérvár - Balaton TV-Siófok 1-1 (1-0)
    Székesfehérvár, 2500 néző, V Kiss B.

gólszerzők: Vancsa (27.), illetve Szabó Z. (54.)
    sárga lap: Tóth A. (12.), Petrics (51.), Kiss (55.), illetve Győri (37.), Juhász (48.)

Videoton:
    Milinte - Schindler, Kozma, Tóth A. - Petrics, Vancsa, Horváth Cs., Mikóczi (Róth 68.) - Kiss (Györök 75.), Barva (Filipovics 68.), Waltner

Siófok:
    Posza - Juhász, Szabadi, László, Kun - Csoknay, Pest K. (Soós 81.), Sallai, Győri - Lukács (Szabó S. 68.), Szabó Z. (Hanák 87.)

8. perc: Horváth 30 m-es szabadrúgását követően Waltner a kapunak háttal állva pörgette fel a labdát, amely a baloldali lécet érintve került alapvonalon túlra.
    25. perc: Horváth Cs. Juhász mellett ügyesen lefordult, óriási gólhelyzetben azonban 14 m-ről a kapufát találta telibe.
    27. perc: Schindler első beadását a vendégvédők úgy mentették, hogy a labda visszakerült a fehérvári védőhöz, aki az alapvonal közeléből ügyesen visszagurított a 16-osra, és Vancsa kapásból kilőtte a bal alsó sarkot (1-0).
    30. perc: Kavarodás támadt a siófokiak kapujánál, a védőkről továbbpattanó labdát László a gólvonalról fejelte ki.
    31. perc: Sallai jobboldali beadását Győri 15 m-ről fejelte kapura, Milinte azonban biztosan védte a kapu jobb oldalába tartó labdát.
    54. perc: Csoknay jobboldali átadását Szabó Z. 14 m-ről fordulásból lőtte a jobb alsó sarokba (1-1).
    57. perc: Waltner átadását Barva 5 m-ről fordulásból lőtte kapu mellé.
    71. perc: Sallai előreadását a ötös oldalvonalánál Szabó S. és Győri kapta. Egymást zavarták, végül Győri éles szögből a kapu előtt keresztbe ellőtte a labdát.
    78. perc: Róth baloldali beadását Waltner lőtte kapura, a labda kipattant a védőkről, Vancsa ismételhetett 15 m-ről, a labda azonban ezúttal is a siófoki védőkről vágódott ki.

Az első félidőben a Videoton támadott többet, szünet után meglepetésre a Siófok volt aktívabb és megérdemelten szerezte meg az egyik pontot a rendkívül mérsékelt színvonalú mérkőzésen.