III. Kerület FC-Auto Trader - MTK Hungária 1 : 5 15:00

1. avatar: fgymat
    2019.01.24, 04:39
    SÁRGA LAP: Kilik (Keneseit buktatta ) a 13., Madar Cs. (megrúgta I Lendvait, majd lefejelte) a 19. percben

Nemzeti Sport, 1999.05.03.

2018.12.31, 10:28
    Az MTI nem jelzi Kilik lapját.

3. avatar: magyarfutball.hu
    Budapest, 1999. május 2., vasárnap (MTI) - A labdarúgó Professzionális Nemzeti Bajnokság 27. fordulójában:

III. Kerület FC - MTK Hungária FC 1-5 (1-0)
    Hévízi út, 2000 néző, V: Tóth V.

gólszerzők: Lendvai (39.), illetve Lőrincz (50.), Orosz (58., 62., 73.), Illés (85.)
    sárga lap: Madar (19.)

III. Kerület:
    Tóth I. - Vincze G. - Kovács N., Gál, Filó - Lendvai, Tordai (Kuti, 77.), Lázár (Sági, 82.), Kilik (Stranyóczky, 54.) - Juhos, Wukovics

MTK:
    Babos G. - Lőrincz - Babos Á., Komlósi, Szamosi (Balaskó, a szünetben) - Erős, Halmai, Illés, Madar (Elek, 81.) - Preisinger (Orosz, a szünetben), Kenesei

14. perc: Szamosi 17 méteres szabadrúgása a bal felső saroknál pattant ki a kapufáról.
    31. perc: Kenesei közeli lövését Tóth I. bravúrral ütötte ki.
    39. perc: Wukovics átadása után Lendvai kicselezte Lőrinczet, majd az óbudai játékos 14 méterről a jobb alsó sarokba lőtt (1-0).
    50. perc: Lőrincz 23 méteres szabadrúgásból a kapu jobb oldalába csavarta a labdát (1-1).
    58. perc: Madar bal oldali középre adását Orosz 3 méterről gurította a kapuba (1-2).
    62. perc: Madar bal oldali szögletét Orosz 9 méterről fejelte a hálóba (1-3).
    68. perc: Orosz jobb oldali beadását Illés az óbudai kapusba fejelte.
    73. perc: Kenesei jobb oldali beadását Orosz lekezelte, majd 3 méterről az üres kapuba gurított (1-4).
    81. perc: Lázár 16 méteres lövését Babos G. a mezőnybe ütötte.
    82. perc: Illés 7 méteres lövése Tóth lábáról szögletre csúszott.
    85. perc: Orosz jobb oldali beadását Illés lekezelte, majd egy csel után a hosszú sarokba vágta a labdát (1-5).

Az első játékrészben még sokat hibázó MTK a második félidőben - elsősorban a csereként Orosz remek játékának köszönhetően - biztosan győzött.