Győri ETO FC - Haladás-Milos 2 : 0 17:00

2018.10.09, 13:45
    Győr, 1999. május 29., szombat (tud) - A labdarúgó Professzionális Nemzeti Bajnokság (PNB) 32. fordulójában:

Győri ETO FC - Haladás-Milos 2-0 (1-0)

Győr, 3000 néző, V: Bede
    gólszerzők: Salagean (37.), Balla (68.)
    sárga lap: Tóth P. (24.), Balogh (57.)

Győr:
    Molnár - Korsós, Lakos, Stark - Bognár, Böjte (Erőss 65.), Csató, Salagean - Szarvas (Sütöri 54.), Balla, Vayer

Haladás-Milos:
    Takács - Horváth A. (Varga K. 40.), Zugor, Tóth M., Balogh - Bonchis, Nagy, Kovács (Sátori 75.), Tóth P. - Fehér, Bodor (Vidóczi 40.)

11. perc: Vayer-Salagean akció végén a középpályás 8 m-ről lőtt a léc fölé.
    17. perc: Kovács nagyszerű labdát tálalt Bonchis elé, aki 13 m-ről kapura emelt, ám a kifutó Molnár lehúzta a labdát.
    20. perc: Stark 22 m-ről végzett el egy szabadrúgást, lövése nem sokkal szállt el a bal felső sarok mellett.
    31. perc: Stark 25 m-es szabadrúgását Takács védte.
    37. perc: Lendületes akció végén Salagean 18 m-es lövése vágódott a jobb alsó sarokba (1-0).
    58. perc: Stark 25 m-es szabadrúgása zúgott el a jobb kapufa mellett.
    66. perc: Bonchis egy szép csellel tisztára játszotta magát a jobb oldalon, ballábas csavart lövése a felső léc felett hagyta el a játékteret.
    68. perc: Ezúttal Balla végzett el szabadrúgást 17 m-re a szombathelyi kaputól, és a bal sarokba lőtte a labdát (2-0).
    77. perc: Balla 18 m-es lövését a vetődő Takács öklözte a mezőnybe.
    80. perc: Erős indításával Sütöri középen egyedül tört kapura, elvitte a labdát a kifutó Takács mellett is, de kivárt a lövéssel, és a visszamozduló kapus a gólvonalon hárítani tudott.

A nagy melegben alacsony színvonalú mérkőzést játszott a két csapat, amelyen megszakadt az ETO április 10-e óta tartó nyeretlenségi sorozata.