Székesfehérvár, 1999. szeptember 18., szombat (tud) - A labdarúgó PNB 6. fordulójában:

Gázszer FC-Vasas Danubius Hotels 3-2 (2-0)

gólszerzők: László (öngól, 13.), Lukács (32.), Bekő (55.),
    kiállítva: Gőgh (44.), illetve Tóth A. (80.)
    sárga lap: Gőgh (37.), Árki (51.), illetve Tóth A. (41., 80.), László (44.), Sowunmi (72.)

Gázszer:
    Kövesfalvi - Korol, Szalay, Schindler - Dulics, Gőgh, Árky, Dvéri, Salacz - Lukács (Bekő, 46.), Földes (Popovics, 64.)

Vasas:
    Végh - Tóth A., Juhár, László (Tiber, 52.) - Farkasházy (Szilveszter, 46.), Zováth, Szili (Nyerges, 84.), Galaschek, Aranyos - Sowunmi, Kabát

13. perc: Dulics a jobb oldalon az alapvonalnál átjátszotta őrzőjét, éles szögből középre lőtte a labdát, amely a menteni akaró Lászlóról 3 m-ről a hálóba vágódott (1-0).
    32. perc: Schindler a bal oldalon a felezővonalról indulva sorra cselezte ki a Vasas-védőket, a 16-oson belül a kifutó Véghről a labda visszakerült a fehérvári védőhöz, aki az alapvonalról ügyesen középre emelt, és Lukács 3 m-ről az üres kapuba fejelt (2-0).
    44. perc: László és Gőgh futott össze a Vasas 16-osának közelében. Előbb László ütött, majd Gőgh törlesztett. Kiss Béla játékvezető a Gázszer játékosának rögtön a piros lapot mutatta fel, László sárgalapos figyelmeztetést kapott.
    55. perc: Földes szabadrúgásból ívelt a Vasas kapuja elé, ahol Bekő kitűnő fejessel 4 m-ről csúsztatta a léc alá a labdát (3-0).
    65-66. perc: Szilveszter visszagurított labdáját Sowunmi 16 m-ről lőtte a kapuba (3-1). A gól megzavarta Gázszer játékosait: a középkezdés után a Vasas megszerezte a labdát, Aranyos sorra kicselezte a hazai védőket, és az elfekvő Kövesfalvi felett 8 m-ről a kapu bal oldalába emelt (3-2).
    80. perc: Tóth A. visszahúzásért megkapta második sárga lapját, majd a pirosat is.

A jól kezdő, de Gőgh szabálytalansága miatt a szünet előtt emberhátrányba kerülő Gázszer megérdemelten nyert, mert tíz emberrel is növelni tudta előnyét, és a végjátékban határozottabb volt a budapesti együttesnél.