Zalahús-Zalaegerszegi TE FC - MTK Hungária 0 : 0 20:00

Zalaegerszeg, 1999. október 29., péntek (MTI) - A labdarúgó PNB 11. fordulójában:

Zalahús ZTE FC-MTK Hungária FC 0-0

Zalaegerszeg, 5500 néző, V: Arany
    kiállítva: Szabó II. (57.)
    sárga lap: Szabó II. (29., 57.), Sebők (36.), illetve Komlósi (12.), Erős (38.), Halmai (73.), Kincses (75.)
    cserék: Szabó Cs. helyett Szabó I. (62.), Ferenczi helyett Gaál (80.), Sebők helyett Győri (90.), illetve Vörös helyett Kuttor (46.), Erős helyett Halmai (46.), Balaskó helyett Illés (56.)

Zalaegerszeg:
    Vlaszák - Kocsárdi, Balog, Csóka, Filó - Bonchis, Szabó II., Nagy L. - Sebők, Ferenczi, Szabó Cs.

MTK:
    Babos - Farkas, Komlósi, Szamosi, Vörös - Erős, Balaskó, Elek - Madar, Preisinger, Kincses

13. perc: Balog szögletét Filó az ötösön előrecsúszva talpalta a bal sarok mellé.
    22. perc: Preisinger 14 m-ről szorongatott helyzetben lőtt a léc fölé.
    25. perc: Az első igazi helyzet egy szöglet után adódott a hazaiak előtt, Babos Nagy L. elé ütötte a labdát, aki kapásból lőtt, de a vendégek kapusa vetődve hárított.
    33. perc: Ferenczi futott el a jobb oldalon, visszagurított labdáját Nagy L. százszázalékos helyzetben mellé lőtte.
    43. perc: Bonchis 16 m-es lövése a jobb kapufáról Babos ölébe pattant.
    53. perc: Sebők szabadrúgását Ferenczi 8 m-ről fejelte a léc fölé.
    57. perc: Illést Szabó II. szabálytalanul szerelte, mivel már volt egy sárga lapja, a játékvezető kiállította a hazaiak csapatkapitányát.
    65. perc: Sebők egyedül lépett ki az MTK védői közül, de 14 m-ről a kifutó Babosba lőtt.
    67. perc: Komlósi egy bal oldali szöglet után 10 m-ről, tiszta helyzetből fejelt a léc fölé.
    82. perc: Egy jobb oldali beadást követően Halmai tiszta helyzetből, 8 m-ről Vlaszák ölébe fejelt.
    90. perc: Illés lépett ki, de 10 m-ről, tiszta helyzetből a bal sarok mellé gurított.

A nézők ellentétes félidőket láthattak. Az első játékrészben a hazaiaknak volt lehetőségük. Fordulás után az emberelőnybe került fővárosiak nagy mezőnyfölényt harcoltak ki, de az egerszegiek hősiesen küzdöttek, s rászolgáltak az egyik bajnoki pontra.