Gázszer FC - Nagykanizsai Olajbányász FC 1 : 0 19:00

Székesfehérvár, 1999. december 13. hétfő (tud) - A labdarúgó PNB 17. fordulójában:

Gázszer FC-Nagykanizsai FC 1-0 (0-0)
    Székesfehérvár, 300 néző, V: Kiss G.
    gólszerző: Dulic (66.)
    sárga lap: Schindler (74.), illetve Horváth Gy. (54.)
    csere: Lukács helyett Szabó Z. (a szünetben), Simek helyett Király (a szünetben), illetve Horváth Z. helyett Kerekes (70.), Kenéz helyett Pálfi (82.), Kovács helyett Szőcze (84.)

Gázszer:
    Kövesfalvi - Korol, Szalai, Lőrincz - Simek, Dulic, Árki, Gőgh, Schindler - Lukács, Földes

Nagykanizsa:
    Kovácsevics - Agic, Kenéz, Crnomarkovic - Farkas, Zahorecz, Kovács, Marinkovic, Kónya - Horváth Gy., Horváth Z.

15. perc: Lukács jobboldali beadását Gőgh 16 m-ről lőtte kapura, Kovácsevics könnyedén hárított.
    16. perc: Marinkovic 15 m-ről elhamarkodottan kapu fölé lőtt.
    24. perc: Dulics beadását Árki 10 m-ről lőtte a bal alsó sarokra, a gólvonal előtt Kenéz mentett.
    45. perc: Kavarodás támadt a kanizsai kapu előtt: Lukács két lövése is kipattant a védőkről, végül 10 m-ről újra próbálkozott, a labda szögletre pattant a vendégekről.
    47. perc: Marinkovic jobboldali átadását Horváth Z. 6 m-ről lőtte kapura, a labda a bevetődő Lőrinczről vágódott szögletre.
    66. perc: Gőgh átadása után Dulic becsapta az eldőlő kapust és a hálóig vezette a labdát (1-0).
    67. perc: Szabó Z. átadását Gőgh óriási helyzetben 15 m-ről lőtte a kapu fölé.

Alacsony színvonalú mérkőzésen a Gázszer jobb helyzethihasználásával tartotta otthon a három bajnoki pontot.