Vác FC - Lombard FC Tatabánya 1 : 1 14:00

gólszerzők: Gasparik (64.), illetve Hornyák (45.)
    sárga lap: Szász (45.), Somogyi (90.), illetve Mészöly (29.), Kiss (82.)

Vác:
    Telek - Burzi, Koller, Szász - Nagy T. - Sováb, Andrássy, Szűcs (Hadár, 73.), Somogyi - Rusvay (Havrán, 55.), Gasparik (Bucsi, 81.)

Tatabánya:
    Gelei - Mészöly - Árki, Szalma - Jeremejev, Süveges, Hornyák, Arany (Kiss, 78.), Goncalves (Zsivóczky, a szünetben) - Kiprich, Tüske (Füzesi, 64.)

9. perc: Burzi 18 m-ről lőtt, a kapu bal oldala felé tartó labdát Gelei védte.
    45. perc: A jobb oldalról Kiprich végzett el szabadrúgást, a keresztbe szálló labdára Hornyák lecsapott, s 11 m-ről laposan a kapu bal oldalába lőtt (0-1).
    64. perc: Koller vezette fel a labdát, Gasparikot indította, aki 10 m-ről kilőtte a hosszú sarkot (1-1).
    73. perc: Süveges megszerezhette volna a győzelmet a Tatabányának. A 16-osról kapura bombázott, de Telek szögletre tolta a labdát.

Az egykori válogatottakkal teletűzdelt Tatabánya csak háromnegyed óra elteltével tudott vezetést szerezni az alaposan megfiatalított Vác ellen. Amikor már sokan "temetni" kezdték a hazai csapatot, de Gasparik a Vác saját nevelésű PNB-s újonca szép támadás végén egyenlített.