gólszerzők: Gera (67.), illetve Ferenczi (16.)

Pécs:
    Sólyom - Varga Ernő - Németh, Dienes - Gálffy, Varga Endre (Földvári 72.), Sipos, Puskas, Kardos - Gera (Popovics 76.), Király (Toldi 81.)

Győr:
    Posza - Böjte, Győri, Bajusz (Vámosi a szünetben) - Mracskó (Vayer 80.), Csiszár, Kiser, Erős G. (Baumgartner 69.), Vasas - Herczeg, Ferenczi

3. perc: Csiszár és Böjte nem értették meg egymást, Gera közéjük lépett, 6 m-ről a kapufára emelt, majd az onnan kipattanó labdát ismét a jobb kapufára lőtte.
    16. perc: Egy szögletet jobbról Vasas ívelt be, amit a középen magasra felugró Ferenczi 6 m-ről a léc alá fejelt (0-1).
    67. perc: Gera indította Kardost, akinek 8 m-es lövése a győri kapusról szögletre vágódott. A sarokrúgást Király ívelte be, Gera az ötösről a bal alsó sarokba fejelt (1-1).

A mezőnyben sokkal jobban játszott a Pécs, több helyzete is adódott, mégsem tudott nyerni.