Zalahús-Zalaegerszegi TE FC - Vác FC 1 : 2 19:00

Zalaegerszeg, 4500 néző, V: Puhl
    gólszerzők: Sebők (77.-11-esből), illetve Koller (42.-11-esből), Havrán (55.)
    kiállítva: Filó (80.)
    sárga lap: Filó (42., 80.), illetve Koszora (70.), Gasparik (72.)
    cserék: Babati helyett Győri (a szünetben), Kocsárdi helyett Szőke (67.), Szabó Cs. helyett Strasser (85.), illetve Havrán helyett Hadár (68.), Hirt helyett Hajdú (77.)

26. perc: Szabó Cs. 17 m-es lövését másodszorra hárította a vendégek kapusa.
    30. perc: Sebők 12 m-es lövésébe Nagy T. vetődött bele az utolsó pillanatban.
    40. perc: A vendégek kapusa kiejtett egy labdát, de Róth 8 m-ről az üres kapu fölé lőtt.
    42. perc: Filó lerántotta a 16-oson belül Havránt, Puhl a 11-es pontra mutatott. A büntetőt Koller lőtte a bal sarokba (0-1).
    47. perc: Balog szögletrúgása után Szabó I. 5 m-ről fejelt mellé.
    55. perc: Havrán cselezte ki Filót és a kifutó Vlaszák mellett a hosszúsarokba emelt (0-2).
    63. perc: Róth 12 m-es lövését fogta a váci kapus.
    70. perc: Sebőköt rántották le a 16-oson belül, a megítélt büntetőt a sértett a jobb sarokba lőtte (1-2).
    80. perc: Filó a félpályánál lerántotta Sovábot, mivel volt neki egy sárga lapja, a kiállítás sorsára jutott.

Alacsony színvonalú mérkőzésen a dekoncentráltan játszó, ellenfelét lebecsülő ZTE ellen megérdemelten szerzett 3 pontot a Vác.

2. avatar: asalamon
    2017.06.08, 21:19
    A Vác a megszűnés határán állt, simán kiestek az idényben. Ezen a meccsen olyan jól küzdöttek, hogy legyőzték a papíron erősebbnek tűnő ZTE-t idegenben. Ritkán látni ilyent, de a hazai szurkolók a meccs után vastapssal jutalmazták a váci játékosokat.