Győri ETO FC - Kispest-Honvéd FC 4 : 0 17:00

Győri ETO FC - Kispest-Honvéd FC 4-0 (3-0)
    gólszerzők: Herczeg (6., 29.), Téger (43.-öngól), Vayer (69.)
    sárga lap: Faragó (28.), Torghelle (38.), Téger (76.)

Győr:
    Posza - Bognár (Nagy L., 71., Segovits, 83.), Böjte, Győri, Salagean - Mracskó, Erős, Baumgartner, Vayer - Herczeg, Ferenczi (Balla, 58.)

Kispest:
    Tóth - Szekeres, Téger, Lőrincz, Farkas (Piroska, 35.) - Torghelle (Pintér, a szünetben), Medgyesi, Faragó (Füzi K., 62.), Szabó A., Szabó T. - Horváth Gy.

6. perc: Baumgartner 12 m-es lövése a kivetődő Tóthról Herczeg elé pattant, aki egy állítás után 8 m-ről a hálóba lőtt (1-0).
    26. perc: Horváth Gy. rázta le magáról Győrit, aztán 7 m-ről kapura lőtt, de Posza vetődve szögletre tolta a labdát.
    29. perc: Mracskó beadása után a védőkről lepattant labda Herczeg elé került aki 15 m-ről a léc alá lőtt (2-0).
    43. perc: Vayer jobboldali szöglete után Téger 5 m-ről saját kapujába fejelt. Öngól (3-0).
    63. perc: Szabó T. beadása után Horváth Gy. szorongatott helyzetben 12 m-ről lőtt kapura, Posza védte a labdát.
    68. perc: Piroska beadását követően Horváth Gy. 3 m-ről leadott lövését Posza a bal sarok elől ütötte ki.
    69. perc: Vayer egy szép csellel tisztára játszotta magát, majd 10 m-ről a bal alsó sarokba lőtt (4-0).

Az ETO könnyed játékkal ilyen különbséggel is megérdemelten nyert a gyenge teljesítményt nyújtó Kispest ellen.