MUE - Ferenczvárosi TC 1 : 2 16:00

2021.09.03, 23:03
    Ma délután ötödfél órakor a csömöri-uti versenypályán két elsőosztályú labdarugó-csapat, a Ferencvárosi Torna-Klub és a Magyar Uszó-Egyesület küzdött az elsőségért. A mérkőzésen, mely mindvégig érdekes volt, nagyszámú közönség jelent meg. Az úszók mindjárt a játék meg­kezdése után egy percre megszerezték az első gólt, melyet több gól ebben a félidőben egyik csapat részé­ről sem követett. így az első félidő eredménye egy gól a zérus ellen az úszók javára. A második félidőben a ferencvárosiak szép berohanással, a játék megkez­dése után rövid időre megszerezték a kiegyenlítő gólt, a mit egy negyedórái játék után még egy gól követett, így az eredmeny a második félidőben két gól ellen zérus a Ferencvárosi Torna-Klub javára; a végső eredmény pedig 2:1 ugyancsak a Ferencvárosi Torna-Klub javára. Biró Kiss (B. T. K.) volt.