Vasas Danubius Hotels - MATÁV Compaq-Sopron 1 : 1 14:00

Vasas DH - Matáv Compaq-Sopron 1-1 (0-1)
    gólszerzők: Szili (68.) illetve Szabados (5.)
    kiállítva: Kövesfalvi (29.)
    sárga lap: Zováth (79.), illetve Prazenica (72.), Takács (86.), Tüske (88.), Vincze (91.)

Vasas:
    Kövesfalvi - Mónos, Herczeg (Hajdu, 30.), Juhár, Aranyos - Simek, Zováth, Szili, Tóth N. - Tiber, Kabát (Zsolnay, a szünetben, Komódi, 83.)

Sopron:
    Horváth T. - Varga K., Szabados, Prazenica - Szőke, Tóth M. (Vincze, 63.), Horváth R., Somogyi, Salagean - Preisinger (Tüske, 75.), Nagy T. (Takács, 83.)

5. perc: Preisinger a Vasas térfelének közepéről ugratta ki az előretörő Szabadost, aki a kifutó Kövesfalvi felett a kapuba emelt (0-1).
    29. perc: Somogyi indította Nagy Tamást, a kapuratörő csatár elől a 16-oson kívülre futó Kövesfalvi kézzel sodorta el a labdát. A játékvezető azonnal kiállította a Vasas kapusát. A 10 főre fogyatkozó hazai együttesben Herczeg helyett Hajdu lépett pályára.
    A 24 m-es szabadrúgást Tóth M. alig csavarta a léc fölé.
    68. perc: Zsolnay jobboldali beadását Tiber ügyesen átlépte, s az érkező Szili 12 m-ről a kapuba lőtt (1-1).
    82. perc: Simek az alapvonal közeléből visszagurított, Tiber 7 m-es lövését Horváth óriási bravúrral védte.
    89. perc: Komódi 14 m-ről alig lőtt a kapu mellé.

Rendkívül alacsony színvonalú találkozón egyik csapat sem érdemelt győzelmet.