Kispest-Honvéd FC - Vasas Danubius Hotels 2 : 2 15:30

gólszerzők: Németh N. (5.), Faragó (63.), illetve Kabát (79.), Szili (88.)
    sárga lap: Pető (18.), Tóth N. (35.)

Kispest:
    Nota - Plókai (Babos 11.), Lőrinc, Téger, Müller - Füzi K. (Dubecz 86.), Pintér, Szabó T., Németh N. (Piroska 89.) - Faragó, Kovács B.

Vasas:
    Hajdu - Mónos (Komódi 67.), Juhár, Herczeg Cs. (Szili a szünetben), László - Simek, Zováth, Pető, Tóth N. - Sowunmi (Tiber a szünetben), Kabát

5. perc: Kovács B. a Vasas térfelének közepén ügyesen fordult le emberéről, kiugratta Faragót, aki kissé kisodródott, ezért visszagurította a labdát, és a berobbanó Németh N. 5 m-ről a bal felső sarokba lőtt (1-0).
    24. perc: Simek két védőt is átjátszott a jobbszélen, az alapvonalról visszagurított, s az érkező Pető 14 m-ről laposan a jobb kapufát találta el.
    43. perc: Pintér 25 m-es bombája csak centiméterekkel kerülte el a Vasas kapujának jobb sarkát.
    50. perc: Faragó-Kovács B.-Faragó összjáték után a kispesti csatár a 11-es ponton levette a labdát, majd jobbal a felső kapufára lőtt.
    63. perc: A körülményeskedő Juhárt Faragó leszerelte, kitört, majd 10 m-ről ballal a jobb sarokba lőtt (2-0).
    79. perc: Tóth N. indította a kispesti térfél közepéről Lászlót, a védő balról beívelt, s Kabát 6 m-ről a jobb sarokba bólintott (2-1).
    88. perc: Simek beívelését Szili 4 m-ről a jobb sarokba fejelte (2-2).

Gyors vezető gólját követően a Kispest jól megszervezte védelmét és a második találat után úgy tűnt, biztos győzelmet arat, de a hajrában a Vasas kihasználva a hazai védők hibáit egyenlítetett, s így igazságosnak tekinthető a pontosztozkodás.