Zalahús-Zalaegerszegi TE FC - MTK-Hungária FC 2 : 0 19:45

Zalaegerszeg, 13 000 néző, V: Dubraviczky
    sárga lap: Róth (66.), illetve Füzi (79.)

Zalaegerszeg:
    Turi - Kocsárdi, Telek, Urbán, Balog - Babati, Molnár, Róth - Kenesei (Nagy L., 70.), Waltner, Egressy (Sabo, 73.)

MTK Hungária:
    Hajdu - Mónos, Komlósi, Smiljanic, Elek (Horváth L., 80.) - Zavadszky (Czvitkovics, 66.), Győri, Füzi, Kanta (Buzsáky, a szünetben) - Branezac, Ferenczi

15. perc: Kenesei baloldali szöglete után Waltner 5 m-ről a bal alsó sarokba fejelte a labdát (1-0).
    78. perc: Róth baloldali beadására Waltner remekül érkezett és a meglepett fővárosi védők között 5 m-ről a hosszúsarokba pörgetett (2-0).

Az első félidőben a ZTE játszott veszélyesebben, fordulás után hosszú ideig az MTK volt fölényben. A ZTE második gólját követően viszont ismét a házigazdák irányítottak. A több helyzetet kialakító zalai együttes megérdemelten nyerte az éllovasok csatáját.