MATÁV Compaq-Sopron - Dunaferr SE 2 : 0 14:30

2017.03.14, 13:23 (szerk.: 2017.05.31, 10:14)

gólszerzők: Horváth R. (1.), Tóth M. (59.)
    sárga lap: Éger (51.)

Sopron:
    Farkas - Vincze, Szabados, Prazenica - Perger, Pintér (Csiszár, 76.), Somogyi, Horváth R. (Bausz, 85.), Fehér - Sira (Javrujan, 54.), Tóth M.

Dunaferr:
    Németh - Molnár (Nikolov, 66.), Éger, Bagoly, Kiss Gy. - Sowunmi, Zováth, Lengyel, Rósa H. - Tököli, Rósa D. (Csehi, a szünetben)

1. perc: az első szögletből megszerezte a vezetést a Sopron: Somogyi jobb oldali beívelése átszállt a hosszú oldalra, ahonnan a berobbanó Horváth 5 méterről a kapu közepébe fejelt (1-0).

59. perc: az előretörő Pintér ugratta ki Tóth Mihályt, aki egy csellel lerázta magáról Égert, és a kifutó Németh mellett a bal alsó sarokba helyezett (2-0).

Az elhunyt legendás csatár, Hidegkuti Nandár emlékére gyászszünettel kezdődött a találkozó.

A gyors hazai gól után a Dunaferr vette át az irányítást, de miután Tóth Mihály kihasználta első lehetőségét, alábbhagyott a lendülete. Összességében a Sopron megérdemelten győzte le ellenfelét.