Zalahús-Zalaegerszegi TE FC - Vasas Danubius Hotels 2 : 2 17:00

2017.08.08, 20:44 (szerk.: 2017.08.08, 20:45)
    A Nemzeti Sport Hrutka öngóljának írja Kenesei gólját (futbalmanach, MTI) és nem jelzi Tóth Norbert lapját a 90+2. percben (MTI, futbalmanach).

2017.05.31, 09:19
    Zalaegerszeg, 2002. március 9., szombat (tud) - Labdarúgó NB I, 24. forduló:

Zalaegerszeg-Vasas 2-2 (1-1)
    Zalaegerszeg, 8500 néző, V: Dubraviczky
    gólszerzők: Kenesei (31.), Egressy (90.), illetve Gyánó (16.), Simek (62.)
    kiállítva: Gyánó (17.)
    sárga lap: Simek (64.), Tóth N. (92.)

Zalaegerszeg:
    Turi - Kocsárdi, Urbán, Král, Balog (Róth 75.) - Nagy L., Molnár B., Ljubojevic (Babati 59.), Egressy - Waltner, Kenesei

Vasas:
    Kövesfalvi - Schindler, Herczeg, Tóth A., Hrutka - Simek, Aranyos, Tóth N. - Szabados, Gyánó, M,bemba (Hirt 94.)

16. perc: Aranyos hosszú indításával Gyánó lépett ki a védők közül és Turi mellett 8 m-ről a hosszú sarokba gurított (0-1).

17. perc: Gyánó gólja után a partjelzőhöz rohant, akit valószínűleg megsértett, mivel az asszisztens magához kérette a játékvezetőt, ezt követően pedig Dubraviczky kiállította a Vasas játékosát.

20. perc: Aranyos szorításában Waltner a 16-oson belül feldobta magát, a játékvezető 11-est ítélt. Urbán gyenge lövését Kövesfalvi könnyedén védte.

31. perc: Kenesei szabadrúgása után a labda a szétugró sorfalon megpattanva az elmozduló Kövesfalvi mellett a bal alsó sarokba vágódott (1-1).

62. perc: a lesre játszó védők közül Simek kilépett, és 13 m-ről a kifutó Turi mellett a hosszú sarokba lőtt (1-2).

90. perc: Egressy ugrott ki a balösszekötő helyén és 5 m-ről a hosszú sarokba lőtt (2-2).

Az angyalföldiek tíz emberrel is lefutballozták a pályáról a gyengén játszó zalaiakat, akik végül szerencsés körülmények között mentették meg az egyik pontot.