Rákospalotai EAC - FC Eger-Tengely-Közmű 1 : 0 14:30

Rákospalotai EAC- FC Eger-Tengely Közmű 1-0 (0-0)
    Rákospalota, 300 néző. V.: Vida (Veress, Takács).
    REAC: Czene - Virág, Pásztor, Zigansin, Strausz - Stefanik (Szőcs 75.) Veres, Werle, Doma - Podhorszki (Bodrogi 82.) - Máriássy. Edző: Kiss László.
    Eger: Varga - Hompoth, Márkus, Bocsi, Kovács Cs. (Béres 8., Szabó 70.) - Bercsényi, Márton, Szamosi, Telek - Hajmási (Montvai 82.), Papp. Edző: Csuhay József.
    Sárga lap: Szamosi a 30., Strausz a 36. percben.
    A gól története: a 85. percben Doma beadásából Bodrogi 6 méterről erős fejessel juttatta a labdát a léc alá, 1-0.
    Jól kezdett, majd kiegyenlítődött a játék. A 32. percben három egri robogott középen a REAC kapuja felé, de a becsúszó védő szögletre szerelt! A következő egri akciónál Béres adott laposan középre, ám Szamosi kapu mellé továbbított. Szünet után hosszú ideig nem történt különösebb esemény, az viszont látszott, hogy mindkét' együttes a győzelemre játszott. Erre az Egernek volt nagyobb esélye, hiszen a 68. percben Papp (a Tiszaújváros kettős játékjogú csatára), a 71. percben pedig Bercsényi lőtt kapu mellé teljesen tiszta helyzetből. A 73. percben Hajmási erős lövése a már tehetetlen kapus fölött került kapu mögé. A befejezés előtt öt perccel Bodrogi védhetetlen fejesével eldőlt a találkozó sorsa.
    Javuló játéka és számos gólhelyzete ellenére sem tudott még pontot sem szerezni az Eger, mivel az adódó lehetőségeknél a kaput sem találták el a támadók. A látottak alapján még a döntetlen is bosszantó lett volna egri szempontból. Két-három gólos.vendégsiker is benne volt a játékban. Jók: Márkus, Hompoth, Márton.
    Kiss László: - A lelkesedésünkkel győztünk.
    Csuhay József: - Ilyen meccset csak az Eger tud elveszíteni.