Vörös Meteor Egyetértés - Komlói Bányász SK 1 : 0 16:00

2017.10.07, 10:54
    Vörös Meteor Egyetértés - Komlói Bányász SK 1-0
    A Komló lépett fel támadólag és már a mérkőzés elején két esetben is csak a szerencse mentette meg Landi kapuját a góltól. Egy negyed óra után alábbhagytak a komlói támadások és a 18. percben Kiss Kalmár csavart lövését csak üggyel-bajjal védte. Váltakozó játék után a 27. percben Vasas lőtt nagyon szépen, labdája a bal kapufáról vágódott a mezőnybe. A hátralévő időben is folytatódott a váltakozó játék, enyhe komlói fölénnyel. Szünet után sem változott a játék képe, mégis egy szerencsétlen véletlen folytán gólt kapott a vendégcsapat. Az 55. percben Sátori ívelt be a baloldalról egy labdát, Kiss a lövésbe belenyúlt, kezéről a kapufára, onnan pedig a hálóba pattant a labda. 1:0. A hátralévő időben a komlóiak nagy erőfeszítéseket tettek az egyenlítésért, de az már nem sikerült. Jók: Landi, Gerencsér, Bárci, Ficzere, illetve Csordás, Lelovich; Bodai.

Forrás: Dunántúli Napló, 1966-08-14