1. Népszabadság: 2.500

1. avatar: fgymat
    2022.12.09, 19:34
    Érdekes, hogy csak a Népsport látta Vidáts góljának:
    A MAGYAR LABDARÚGÓ-VÁLOGATOTT Esztergomban előkészületi mérkőzést játszott Szenegál válogatottjával. A magyar csapat Dunai n., Karsai és Bene góljaival 3:0 (1:0) arányban győzött.

Magyar Hírlap
    1971.09.22
    A bolgárok elleni EB-selejtezőre a magyar labdarúgó-válogatott hétfő óta Esztergomban készül. A programban keddtől, csütörtökig naponta kétkapus edzőmérkőzés is szerepel, s az első ellenfél Szenegál itt-tartózkodó válogatottja volt. Mintegy 2500 néző előtt a 2x35 perces találkozón a magyar csapat Dunai 11., Karsai és Bene góljaival 3:0 (1:0) arányban győzött. A játékot Géczi, Fábián, Páncsics, Vidáts, Juhász P., Juhász I., Szűcs, Bene, Fazekas, Dunai IX., Zámbó kezdte, majd helyet kapott Rothermel, Noskó, Karsai és Szőke. Ekkor valamivel gördülékenyebbek voltak a támadások. Egészében eléggé akadozott a válogatott gépezete, Illovszky nem is dicsért senkit. A válogatott mai edzőpartnere a helyi Vasas csapata.

Népszabadság
    1971.09.22
    A magyar válogatott egyébként edzőtáborozásának színhelyén, Esztergomban 2 X 35 perces találkozón szerepelt, s a Szenegál válogatott volt az ellenfél. Benéék 3:0 (1:0) arányban győztek, s kissé letörte a 2500 főnyi közönség hangulatát, hogy a mérkőzés 27. percéig a válogatott csapat csatárai nem tudták áttörni ellenfelük védőfalát. Végül is Dunai II. volt eredményes, majd a játék második részében — amikor Rothermel, Noskó, Karsai és Szőke is helyet kapott az együttesben — Karsai és Bene révén alakult ki a végeredmény.

Esti Hírlap
    1971.09.22

2. avatar: Zsorzsinju
    2022.12.09, 16:36
    A Népsport szerint Vidáts Csaba volt a gólszerző nem Karsai László.

3. avatar: Zsorzsinju
    2022.07.31, 11:49 (szerk.: 2022.07.31, 12:25)
    Szenegáli kapus: Ebnu.
    Készülődés a bolgárok ellen

Gyenge játék a szenegáliak elleni edzőmérkőzésen

A bolgárok elleni EB-se- lejtezőre készülő magyar labdarúgó-válogatott programjában keddtől csütörtökig naponta kétkapus edzőmérkőzés is szerepel, s az első elleniéi a Magyarországon vendégeskedő szenegáli válogatott volt. Az Esztergomi Vasas pályáján 2500 főnyi közönség várta a kétszer 35 perces találkozót.

MAGYAR VAL. KERET— SZENEGÁL VAL. 3:0 (1:0).
    Góllövő: Dunai II, Karsai és Bene.

így kezdett a válogatott:
    Géczi — Fábián, Páncsics, Vidáts, Juhász P. — Juhász I., Szűcs — Bene, Fazekas, Dunai II, Zámbó.

Az ügyesen játszó szenegáliak nagyszerű edzőtársnak bizonyultak, s Benéék csaknem félórán át nem tudták bevenni a kitűnően védő Ebnu kapuját. A 27. percben Dunai II. volt eredményes (1:0).

Szünet után helyet kapott a válogatottban Róthermel, Noskó, Karsai és Szőke is. Valamivel gördülékenyebben mentek a támadások, de a szenegáliak továbbra is kitűnően védekeztek, s csak újabb két gólt sikerült belőni. Karsai és Bene volt eredményes.
    összességében: kissé akadozott a válogatott játékának gépezete, amely azzal magyarázható, hogy többen fáradtan mozogtak. Illovszky nem is dicsért senkit.
    A válogatott következő kétkapus edzőmérkőzése szerdán délután lesz Esztergomban — az ellenfél a helyi Vasas csapata lesz.(Esztergomi MIM Vasas - Magyarország 0:4)

Szenegáli szövetségi kapitány: Mawade Wade