Budafoki LC-BKV Előre 1-3 (1-2)
    Budafok, Promontor u., 400 néző. Vezette: Mohácsi (Krista, Molnár I.)
    BUDAFOK: Lipták - Cseri - Bárdos, Bozai, Pálosi - Lengyel (Pergel, 54.), Szűcs, Duli, Mohácsi - Schafranek (Kelemen, 76.), Fördős. Edző: Sárközi Lőrinc
    BKV: Rabóczki - Tímár, Korolovszky, Farkas A. - Ócsai, Farkas V. (Patkós, 61.), Albert (Kulcsár, 83.), Tóth J. - Fischer (Kovács, 61.), Kuntics, Várszegi. Edző: Dajka László

GÓLSZERZŐ: Albert a 19. percben, a felezővonalról indulva, remek szóló végén öt méterről passzolt a kapuba (0-1). Várszegi a 22. percben, Tóth János beadásából nyolc méterről lőtte a kapu jobb oldalába a labdát (0-2). Szűcs a 33. percben, miután büntetőrúgását Rabóczki kiütötte, a kipattanó labdát lőtte a hálóba (1-2). Albert a 81. percben, Várszegi átadásából pörgetett a bal sarokba (1-3).
    SÁRGA LAP: Bárdos (Várszegi buktatásáért) a 30., Rabóczki (elhúzta Dűli lábát) a 33., Lengyel (Farkas Attilát buktatta) az 53. percben Az alaposan megszervezett hazai védelem ellen nehezen tudta gólra váltani mezőnyfölényét a jóval nagyobb játékerőt képviselő közlekedési csapat. Hogy ez végül is sikerült, az Albert ragyogó egyéni alakításának volt betudható. Az újabb vendégtalálat sem vette el a budafokiak kedvét, akik egy vitathatóan megítélt tizenegyest követően szépíteni tudtak. A szünet után is a vendégek támadtak többet, és hogy izgalommentes legyen a hajrá, arról Albert újabb remekbe szabott góllal gondoskodott.
    Jó: Lipták, Szűcs, Mohácsi, ill. Albert (a mezőny legjobbja), Kuntics, Várszegi, Rabóczki Sárközi Lőrinc: - Úgy érzem, játékosaim ezúttal mindent megtettek, remélem, leszünk mi még jobbak is.
    Dajka László: - Nehezen tettük biztossá a győzelmünket, amelyet a helyzetek alapján megérdemeltnek tartok.

Forrás: Nemzeti Sport, 1999-03-29

2. avatar: lattila2
    2017.09.08, 07:23
    Ezen felül a BKV ekkor nagyon erős volt, tavasszal náluk játszott Pl. Albert vagy Kuntics is.

3. avatar: lattila2
    2017.07.13, 13:32
    Ezen a meccsen sérült meg súlyosan a Budafok játékosa, Pavelcsák Gábor, ha jól emlékszem utána a Nemzeti Sportban is volt vele interjú a kórházban.