PAKSI SE-INTEGRÁL-DAC 2-1 (1-1)
    A mérkőzés osztályzata: 3
    Paks, 600 néző
    Vezette: Takács G. (6) (Kovács Zs., Golubics)

PAKS: Kovács A. 7 - Ambrus 6, Fehér 5, Benedeczki 6, Vizdár 5 - Mészáros I. 6, Heffler 5 (Varga L. 7, a szünetben), Tamási 5, Buzás 5 (Báló 6, a szünetben) - Kiss T. 5, Böde 7 (Pulcz -, 72. p.). Vezetőedző: Lengyel Ferenc

GYÔR: Molnár L. 5 - Fajkusz 5 (Keszei -, 74. p.), Máté 7, Császár 7, Orovecz 5-2=3 - Kovács H. 5, Imrik 5 (Laki -, 74. p.), Kertész 6 (Csintalan -, 74. p.), Czetti 6 - Germán 7, Oross 7. Vezetőedző: Szapor Gábor

SÁRGA LAP
    Fehér (buktatta Germánt) a 15., Imrik (gáncsolta Kiss Tamást) a 26., Heffler (reklamálásért) a 35., Máté (buktatta Benedeczkit) a 35., Vizdár (felrúgta Kertészt) a 42., Orovecz (buktatta Kiss Tamást) az 59., Ambrus (gáncsolta Keszeit) a 80., Tamási (visszahúzta Keszeit) a 83. percben
    KIÁLLÍTVA
    Orovecz (második sárga lap után) a 85. percben
    SZÖGLETARÁNY: 3:5 (0:2)
    6. perc: Czetti öt méterről a jobb alsó sarokba fejelte a labdát. 0-1
    39. perc: Heffler 20 méterről a léc alá lőtte a labdát. 1-1
    55. perc: Böde hat méterről fejelte a hálóba a labdát. 2-1