FK Radnički Niš - Magyarország 2 : 1 15:00

2. lapok: ?

1. avatar: Giovanni
    2011.08.22, 02:06 (szerk.: 2018.02.04, 18:55)
    1989. február 4., szombat (MTI)

A Jugoszláviában edzőtáborozó magyar válogatott szombaton újabb edzőmérkőzést játszott: a Barban megrendezett találkozón egygólos vereséget szenvedett jugoszláv élvonalbeli ellenfelétől, a Radnicski Nistől. Kiprich és társai három-négy nagyon jó helyzetet kidolgoztak, de a lehetőségeket elpuskázták, így a keret harmadik edzőmérkőzésén sem tudott nyerni. Radnicski Nis (jugoszláv) - Magyar válogatott keret 2:1 (2:0)

200 néző

A magyar együttes az alábbi összeállításban játszott, az első félidőben:
    Gulyás - Farkas, Disztl L., Szalma, Keller - Kékesi, Kovács E., Zsivótzky, Szekeres - Kiprich, Hajszán

a második játékrészben:
    Gelei - Kozma, Csepregi, Mészöly, Keller - Zsinka, Kovács E., Kincses, Szekeres - Balog T., Lehota

A magyarok gólját Kovács E. szerezte a második 45 percben. Havasi Mihály, az MLSZ titkára elmondta, hogy a kerettagok közül csak ketten nem jutottak szóhoz, Disztl P. kisebb könyöksérüléssel, Limperger pedig húzódással bajlódik. Bicskei Bertalan szövetségi kapitány vasárnap egy, hétfőn és kedden két-két edzést tart, majd szerdán a Szutjeszka, vasárnap pedig a Buducsnoszt Titograd ellen játszanak újabb edzőmérkőzést.