Videoton SC - FK Partizan Beograd 5 : 0 17:00

2024.01.07, 15:03
    Van egy dokumentumfilm,"Az utolsó kupadöntő" címmel,nézze meg,akit érdekel,nagyon jó.Elhangzik benne a sztori,hogy Kovács,a Partizan elleni odavágó előtt azt látta,hogy sík ideg minden játékos,a drukk már nagyon dolgozik bennük,így a buszon levő tv-re nemes egyszerűséggel berakott egy ****** filmet,a játékosok legnagyobb döbbenetére.Ettől annyira átkapcsolt az agyuk,hogy 5-0-ra nyertek.Zseniális.

2. avatar: pancso
    2013.10.08, 17:26 (szerk.: 2017.12.01, 16:09)

3. avatar: ingersheim
    2012.06.05, 17:35
    Májer és Szabó tökéletes összhangban játszották végig a találkozót és mire a fehérmezesek megtanulták, hogy "Csonti"-t szorosan kell fogni, Szabó J. már a negyedik góljánál járt. Tíz perccel a vége előtt már annyira figyeltek rá, hogy ekkor Májer köszönt be Omerovicsnak (5:0), és már attól sem kellett tartani, mi lesz ha a vendégek a végére találnak egy gólt. Nem találtak! Szabó József mesternégyest rúgott, de sokat elmond a találkozóról, hogy a kapus Disztl Péter még így is csapata egyik legjobbja volt. Videoton-Partizan Beograd= 5:0