Videoton-Waltham SC - Debreceni Vasutas SC 3 : 2 15:00

2018.01.21, 21:22
    A félbeszakadt eredeti meccs:
    Videoton-Waltham - Debreceni VSC 1:0 (1:0)
    - az 52. percben félbeszakadt Székesfehérvár, 3000 néző, V: Rácz gólszerző: Takács L. (40. p.) sárga lap: Csiszár (33.)
    Videoton-Waltham: Mitring -Molnár, László, Németh, Horváth - Sallói, Bekő, Vadász (Máriási a szünetben) - Földes, Csucsánszky, Takács L.
    Debrecen: Horváth B. - Balogh, Nagy, Szűcs, Szilágyi - Plókai, Sándor, Vancsa, Csiszár - Marginean, Ulveczki
    Az 52. percben, amikor már a ködtől alig lehetett 25-30 méterre látni, a bíró partjelzőivel konzultálva félbeszakította a mérkőzést, majd harmincperces várakozási idő után - közben tovább romlottak a látási viszonyok - végleg lefújta a találkozót.

Forrás: Új Néplap, 1990-11-12

2. avatar: fgymat
    2015.04.28, 19:24
    Újrajátszott mérkőzés, az eredeti, november 10-én, 1-0-ás állásnál, az 52. percben félbeszakadt.