Debreceni Vasutas SC - Videoton-Waltham SC 3 : 0 17:00

Debreceni VSC - Videoton-Waltham 3:0 (0:0)

gólszerzők: Marginean (60.), Kuttor (öngól, 66.), Vancsa (79.)
    jók: Nagy, Plókai, Sándor, Marginean, ill. Németh, Horváth, Sallói, Vadász

Debreceni VSC:
    Horváth - Földvári, Nagy, Plókai, Balogh - Sándor Cs., Sándor T., Vancsa - Marginean (Ulveczki 76.), Gracsov, Mogyorós

Videoton-Waltham:
    Polgár - Molnár, Németh, Kuttor, Horváth G. - Sallói, Bekő, Máriási, Vadász - Takács, Földes (Halmai 55.)

A 20. percben Plókai nagy beadása volt az első esemény a sokáig csak középpályán bibelődő csapatoknál. Sallói messziről leadott lövése volt a válasz, s a 36. percben gólt szerezhetett volna a hazai csapat. Gracsov szöglete után Plókai a felső kapufára fejelte a labdát.

A második félidőben nagyobb iramot, pontosabb összjátékot produkált a DVSC, és ennek hamarosan eredménye lett. Mogyorós beadását Marginean 22 m-ről középről laposan a jobb alsó sarokba lőtte (1:0). A 66. percben Gracsov a jobboldalon cselezgetett, az alapvonalról élesen belőtte a labdát, s a kapu torkából Kuttor lábáról a hálóba pattant (2:0, öngól). A 75. percben Takács 5 m-es fejesét védte a hazaiak kapusa. A 79. percben Nagy Lajos a saját 16-osáról indulva végigvezette a labdát az egész pályán, a kaputól 5 m-re álló Vancsához játszott, aki beguritotta a hálóba (3:0). A vendégegyüttesnek a befejezés előtt gólszerzési lehetősége volt, Takács teljesen egyedül kapta a labdát, de lövését Horváth védte.

A Debrecen a második félidei támadó játékával megérdemelte a győzelmet a ritkán és veszély nélkül támadgató székesfehérváriak ellen.