Debreceni Vasutas SC - Nagykanizsai Olajbányász SE 3 : 1 14:30

Debreceni VSC - Nagykanizsai Olajbányász SE 3-1 (1-1)

gólszerzők: Madar (42. p.), Arany (64., 84.), illetve Filipovic (8.)
    sárga lap: Gojan (13.), illetve Balogh (34.), Filipovic (41.), Kiss (80.)
    jók: Horváth, Sándor Cs., Gojan, Madar, Arany, illetve Kepe, Farkas, Hegedűs, Vidóczi, Fuisz

Debreceni VSC:
    Horváth - Sándor Cs., Gojan, Vadicska (Nagykaposi 89.), Pető - Dombi, Arany, Madar, Szathmári - Sándor T., Ilea (Medvid 87.)

Nagykanizsai Olajbányász SE:
    Vlaszák - Kepe, Keszeg, Kiss, Iványi (Fehér 72.) - Farkas, Hegedűs, Balogh - Vidóczi, Filipovic (Szedlacsek 46.), Fuisz

Nagy lendülettel kezdett a vendégcsapat, s percek alatt három gólhelyzete is volt. A 8. percben egy szabadrúgás után Filipovic emelkedett ki a védők közül, a hálóba fejelt (0-1). A hazai együttes körülményesen, nehézkesen játszott, a lendületes vendégek sorozatban vezették támadásaikat. A 42. percben egyenlített a DVSC: Madar vezette fel a labdát, s mintegy 22 m-ről laposan a jobb alsó sarokba talált (1-1).

A második félidőben egy teljesen más, energikus, sokat támadó DVSC volt a pályán, s a 67. percben az előrehúzódó Gojan a 16-osnál kiugratta Aranyt, aki a kapu bal oldalába lőtt (2-1). Egyre ritkábban érkeztek a kanizsaiak a hazaiak 16-osa elé, s az egyik alkalommal Fehér 20 m-es bombáját védte Horváth. A 86. percben a bal oldalról Arany emelte a labdát kapura, a háló bal oldalában kötött ki (3-1).

A második félidőben többet és veszélyesebben támadó DVSC megérdemelten nyert.