Kecskeméti TE—Fővárosi Sütőipar 3:0 (1:0)
      Bp. Terebesi út, 100 néző. Vezette: Nagy M.
      KTE: Nagy E. — Görbe, Gyorsa, Virágh, Csordás, Szabó, Komáromi (Bende), Magyar I., Porhanda, Dobó, Magyar M. Edző: Máté Ferenc.
      Sütőipar: Frankl — Nagy B., Rákos, Dinopolusz, Kovács A., Vétek, Zsebeházi (Kovács III.), Egri, Kovács II., Hrych (Ács), Mohácsi. Edző: Havasi Sándor.
      Igen kemény, földes pályán a hazaiak kezdték a játékot, de a szél a KTE-t támogatta, s mindjárt át is vették a kezdeményezést. A 2. percben Porhanda lövése a felső léc sarkáról pattant ki. A 7. percben Magyar I. ugrott ki. Lövése Rákosról felpattanva a kapu előtt hullott le, s Porhanda nagyon nagy helyzetben hibázott. Védekezett a Sütőipar ezután is, s csak a 21. percben vezették az első támadást, amikor Nagy E. kifutva, lábbal röviden mentett, s Vétek a kapu fölé lőtt. A 28. percben Dobó emelt középre, s Porhanda alig néhány lépésről lőtt fölé. Az ellentámadásnál Zsebeházi emelt kapura, s Görbe a gólvonalról mentett.
      A 44. percben Magyar I. szögletét Magyar M. felugorva a kapuba csúsztatta. 1:0.
      A második félidő is KTE-helyzettel kezdődött. Magyar M. 5 méterről lőtt mellé. Ezután Vétek lövését, majd Kovács II. közeli fejesét Nagy E. hárította. A 65. percben Magyar I. szögletét Dobó kapásból a léc alá küldte, s a kapuban bent álló Nagy B. már csak beljebb segítette a már gólvonalon túl levő labdát. (Tehát nem öngól volt, mint ahogy azt a helyi tudósító jelentette.) 2:0.
      A hazaiak teljesen beszorultak ezután. A 71. percben Porhanda került jó helyzetbe, de a kifutó kapust találta el. A 73. percben Dobó is már csak a kapussal állt szemben, de önzetlenül középre gurított, s a^védők menteni tudtak. A 86. percben Bende ívelt szabadrúgást, s Dobó kapáslövése pedig a vetődő kapust érintve jutott a hálóba. 3:0. (Ez sem volt öngól.)
      A 88. percben még Porhanda került jó helyzetbe, s a kimozduló kapus megzavarta, s így mellé gurított.
      A KTE végig sokkal jobban játszott, s a helyzetek alapján akár több gólt is lőhettek volna. Jók: Csordás, Dobó, Magyar I., Magyar II., illetve Dinopolusz, Kovács I., Vétek, Egri.

Forrás: Petőfi Népe 1976-06-01

2011.03.08, 15:48
      Nézőcsúcs:
      BRSC-FFC 0:3 (0:2)
      Terebesi út, 80 néző
      Kezdőcsapat: Muki, Katus, Váradi, Ballai, Lengyi, Tánczi, Bence, Jáky, Davoni, Emu, Gergő
      Cserék: Marci, Misi, Csőri, Norbi, Laca
      Góllövő: Bence (26p), Emu (42p), Jáky Geri (47p)

3. avatar: ZoTyA1975
      2009.08.03, 23:19 (szerk.: 2009.08.04, 15:30)
      - A pályáról a képek nagyon jó időben készültek, szerintem így nyáron érdemes lenne újabb képeket csinálni, mert ilyenkor fű (gaz) sem sok van a pályán, leginkább egy sivataghoz lehetne hasonlítani.

4. avatar: Girgily
      2008.11.18, 22:14 (szerk.: 2010.06.06, 09:59)
      Budapest legcsálébban felvonalazott pályája, ajánlom a következő hasznos oldalt:
      A pálya hosszúsága 107,5 és 112 méter között változik.