Hungarian football and sports clubs
I. osztály
- NB I (2023/2024)
II. osztály
- NB II (2023/2024)
III. osztály
- NB III Dél-Keleti csoport (2023/2024)
- NB III Dél-Nyugati csoport (2023/2024)
- NB III Észak-Keleti csoport (2023/2024)
- NB III Észak-Nyugati csoport (2023/2024)
IV. osztály
- Bács-Kiskun vármegye, I. osztály (2023/2024)
- Baranya vármegye, I. osztály (2023/2024)
- Békés vármegye, I. osztály (2023/2024)
- Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye, I. osztály (2023/2024)
- Budapest I. osztály (2023/2024)
- Csongrád-Csanád vármegye, I. osztály (2023/2024)
- Fejér vármegye, I. osztály (2023/2024)
- Győr-Moson-Sopron vármegye, I. osztály (2023/2024)
- Hajdú-Bihar vármegye, I. osztály (2023/2024)
- Heves vármegye, I. osztály (2023/2024)
- Jász-Nagykun-Szolnok vármegye, I. osztály (2023/2024)
- Komárom-Esztergom vármegye, I. osztály (2023/2024)
- Nógrád vármegye, I. osztály (2023/2024)
- Pest vármegye, I. osztály (2023/2024)
- Somogy vármegye, I. osztály (2023/2024)
- Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye, I. osztály (2023/2024)
- Tolna vármegye, I-II.o. Kvalifikáció (2023/2024)
- Vas vármegye, I. osztály (2023/2024)
- Veszprém vármegye, I. osztály (2023/2024)
- Zala vármegye, I. osztály (2023/2024)
V. osztály
- Bács-Kiskun vármegye, II. osztály, Déli csoport (2023/2024)
- Bács-Kiskun vármegye, II. osztály, Északi csoport (2023/2024)
- Baranya vármegye, II. osztály (2023/2024)
- Békés vármegye, II/A. osztály (2023/2024)
- Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye, II. osztály, Északi csoport (2023/2024)
- Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye, II. osztály, Keleti csoport (2023/2024)
- Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye, II. osztály, Közép csoport (2023/2024)
- Budapest II. osztály, 1. csoport (2023/2024)
- Budapest II. osztály, 2. csoport (2023/2024)
- Csongrád-Csanád vármegye, II. osztály (2023/2024)
- Fejér vármegye, II. osztály, Déli-csoport (2023/2024)
- Fejér vármegye, II. osztály, Északi-csoport (2023/2024)
- Győr-Moson-Sopron vármegye, II. osztály, Északi-csoport (2023/2024)
- Győr-Moson-Sopron vármegye, II. osztály, Keleti-csoport (2023/2024)
- Győr-Moson-Sopron vármegye, II. osztály, Nyugati csoport (2023/2024)
- Hajdú-Bihar vármegye, II. osztály, Déli csoport (2023/2024)
- Hajdú-Bihar vármegye, II. osztály, Északi csoport (2023/2024)
- Heves vármegye, II. osztály (2023/2024)
- Jász-Nagykun-Szolnok vármegye, II. osztály (2023/2024)
- Komárom-Esztergom vármegye, II. osztály (2023/2024)
- Nógrád vármegye, II. osztály (2023/2024)
- Pest vármegye, II. osztály, Déli csoport (2023/2024)
- Pest vármegye, II. osztály, Északi csoport (2023/2024)
- Somogy vármegye, II. osztály (2023/2024)
- Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye, II. osztály, 1. sz. csoport (2023/2024)
- Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye, II. osztály, 2. sz. csoport (2023/2024)
- Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye, II. osztály, 3. sz. csoport (2023/2024)
- Vas vármegye, II. osztály, Déli csoport (2023/2024)
- Vas vármegye, II. osztály, Északi csoport (2023/2024)
- Veszprém vármegye, II. osztály (2023/2024)
- Zala vármegye, II. osztály (2023/2024)
VI. osztály
- Bács-Kiskun vármegye, III. osztály, Déli csoport (2023/2024)
- Bács-Kiskun vármegye, III. osztály, Északi csoport (2023/2024)
- Bács-Kiskun vármegye, III. osztály, Közép csoport (2023/2024)
- Bács-Kiskun vármegye, III. osztály, Nyugati csoport (2023/2024)
- Baranya vármegye, III. osztály, Csík Jenő csoport (2023/2024)
- Baranya vármegye, III. osztály, Czibulka Mihály csoport (2023/2024)
- Baranya vármegye, III. osztály, Dárdai Ferenc csoport (2023/2024)
- Békés vármegye, II/B. osztály (2023/2024)
- Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye, III. osztály, Déli csoport (2022/2023)
- Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye, III. osztály, Északi csoport (2022/2023)
- Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye, III. osztály, Keleti csoport (2022/2023)
- Budapest III. osztály, 1. csoport (2023/2024)
- Budapest III. osztály, 2. csoport (2023/2024)
- Csongrád-Csanád vármegye, III. osztály (2023/2024)
- Fejér vármegye, III. osztály, Déli csoport (2023/2024)
- Fejér vármegye, III. osztály, Északi csoport (2023/2024)
- Győr-Moson-Sopron vármegye, III. osztály, Csorna-Sopron-csoport (2023/2024)
- Győr-Moson-Sopron vármegye, III. osztály, Győri A-csoport (2023/2024)
- Győr-Moson-Sopron vármegye, III. osztály, Győri B-csoport (2023/2024)
- Győr-Moson-Sopron vármegye, III. osztály, Mosonmagyaróvári csoport (2023/2024)
- Győr-Moson-Sopron vármegye, III. osztály, Soproni B-csoport (2023/2024)
- Hajdú-Bihar vármegye, III. osztály, Déli csoport (2023/2024)
- Hajdú-Bihar vármegye, III. osztály, Északi csoport (2023/2024)
- Heves vármegye, III. osztály, Dél-Nyugati-csoport (2023/2024)
- Heves vármegye, III. osztály, Észak-Keleti-csoport (2023/2024)
- Jász-Nagykun-Szolnok vármegye, III. osztály, Jászság csoport (2023/2024)
- Jász-Nagykun-Szolnok vármegye, III. osztály, Kunság csoport (2023/2024)
- Komárom-Esztergom vármegye, III. osztály, Déli csoport (2023/2024)
- Komárom-Esztergom vármegye, III. osztály, Északi csoport (2023/2024)
- Nógrád vármegye, III. osztály, Délnyugati csoport (2023/2024)
- Nógrád vármegye, III. osztály, Északnyugati csoport (2023/2024)
- Nógrád vármegye, III. osztály, Keleti csoport (2023/2024)
- Pest vármegye, III. osztály, Délnyugati csoport (2023/2024)
- Pest vármegye, III. osztály, Északi csoport (2023/2024)
- Pest vármegye, III. osztály, Keleti csoport (2023/2024)
- Somogy vármegye, III. osztály (2023/2024)
- Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye, III. osztály, Keleti csoport (2023/2024)
- Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye, III. osztály, Közép csoport (2023/2024)
- Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye, III. osztály, Nyugati csoport (2023/2024)
- Tolna vármegye, III. osztály, Keleti csoport (2023/2024)
- Tolna vármegye, III. osztály, Nyugati csoport (2023/2024)
- Vas vármegye, III. osztály, Körmendi csoport (2023/2024)
- Vas vármegye, III. osztály, Sárvári csoport (2023/2024)
- Vas vármegye, III. osztály, Szombathelyi csoport (2023/2024)
- Veszprém vármegye, III. osztály, Déli csoport (2023/2024)
- Veszprém vármegye, III. osztály, Észak-Nyugati csoport (2023/2024)
- Veszprém vármegye, III. osztály, Északi csoport (2023/2024)
- Veszprém vármegye, III. osztály, Keleti csoport (2023/2024)
- Zala vármegye, III. osztály, Déli csoport (2023/2024)
- Zala vármegye, III. osztály, Északi csoport (2023/2024)
- Zala vármegye, III. osztály, Keleti csoport (2023/2024)
- Zala vármegye, III. osztály, Nyugati csoport (2023/2024)
VII. osztály
- Békés vármegye, III. osztály, Déli csoport (2023/2024)
- Békés vármegye, III. osztály, Északi csoport (2023/2024)
- Budapest IV. osztály, 1. csoport (2023/2024)
- Budapest IV. osztály, 2. csoport (2023/2024)
- Budapest IV. osztály, 3. csoport (2023/2024)
- Budapest IV. osztály, 4. csoport (2023/2024)
- Csongrád-Csanád vármegye, IV. osztály, Homokháti csoport (2023/2024)
- Csongrád-Csanád vármegye, IV. osztály, Tisza-Maros csoport (2023/2024)
- Pest vármegye, IV. osztály, Déli csoport (2023/2024)
- Pest vármegye, IV. osztály, Délkeleti csoport (2023/2024)
- Pest vármegye, IV. osztály, Északkeleti csoport (2023/2024)
- Pest vármegye, IV. osztály, Északnyugati csoport (2023/2024)
- Somogy vármegye, IV. osztály, Déli csoport (2023/2024)
- Somogy vármegye, IV. osztály, Északi csoport (2023/2024)